Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

OPENSAT x7000 s FIRMWAREM OPENBOX x800 - Nelegální příjem???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:57 am    Předmět: OPENSAT x7000 s FIRMWAREM OPENBOX x800 - Nelegální příjem??? Citovat

Zdravím, mám tu pár otázek ohledně OPENSATu x7000 ... Bratránec si koupil nedávnou satelitní přijímač OPENSAT x7000 a kupoval ho od nějakýho chlápka co se zajímá hackingem (: A do něj nahrál firmware OPENBOX x800 (teďka nevím jakou verzi Rolling Eyes ) A pak jsme potřebovaly upravit setting ... Tak jsme sosl OBEdit a bohužel on si nechal flashovací kabel Evil or Very Mad Tak jsem si ho udělal je to klasický NUL MODEM kabel ... Ale když to zapnu a ten program tak to jede do 99% u připojování a pak to vypíše "Time OUT" Sad četl jsem že to je způsobeno že sériový port je něčím využit ... Bohužel nejní Exclamation Pak jsme zase našel že pro každou verzi je udělaný jiný POEdit ... pososal jsem jich spousta a nešel ani jeden furt ta samá hláška "Time OUT" Rolling Eyes Ale všude bylo psáno že je to pro OPENBOX x800 proto to asi nejde Rolling Eyes netuším ...

Ale teďka další otázka ví někdo jak udělat, aby OPENSAT x7000 (OPENBOX x800) přijímal programy nelegálně Question

Bude k tomu určitě flashnut nový firmware, a nahrát tam emu ... a také nový setting (to záleží na jakou to bude družici)... A pak ještě klíče ... možná je budu muset každý týden dávat na Dálkovém ovladači Surprised ... Jinak máme originální kartu CSlink a tenhle přijímač nám běží na CSlinku ... Máme tu neomezenou kartu na volný přijem TV, NOVA, ČT1, ČT2, ČT24... atd

Ten hacker co nám to prodal sám si to předělal a běží mu tam 400 programů Idea Určitě má Multifeed a více konvertorů na parabola (: a přijímá asi z více družic ... A pak pomocí DISEcQ si to hodil vše dojednoho .......... Podle mě BLOCKER tam nemá páč to je asi v dnešní době k ničemu to bylo jen k PHILIPSovi DSX6010 a navíc dneska už to nejde Rolling Eyes Určitě to musel nějak upravit že tam asi kopl new firmware a nějaké to emu ?!?

Ale netušíme na jaký družici byl CSlink ? UPC Direct ? DIGI (THOR 1°W to je jediná možnost kde je asi tak 140 programů aspoň přes Philipsa DSX6010 se pomocí EMU karty se tu dá přijímat programy nelegálně)...


Pokdu má někdo nějaké vzkušenosti s nelegálním příjmem s OPENSATem x7000 tak ať napíše rady a návody budu za toc rád Idea Předem děkuji za odpovědi (:

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:22 pm    Předmět: Citovat

OPENSAT x7000 je cinska kopie Openboxu,jak je videt,tak i firmware je stejny v podstate je pouze nutne spustit emulaci pres menu a kod 1117 a jeste doporucuji udelat reset klicu pres modre tlaciko,staci skocit do jakehokoliv systemu v tomto skrytem menu a reset udelat,jeste jedna vec jelikoz napr. d*g*TV meni stale klice jsou firmware,ktere podporuji autoupdate klicu,ale pozor vetsinou se zmenou klicu prijde i zmena RSA a tim pak autoupdate nefunguje spravne,do par hodin je tu opet firmware,ktery prinasi opetovnou podporu AU,ale do tech par hodin nepomuze ani ricni zmena klicu,jelikoz je zmeneno RSA,tak se klice zmeni,ale na spatne do minuty a tim padem zase nic nefunguje,ovsem jsou firmware,ktere neporucuji AU,vse je mozne nalezt zde na foru..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
OPENSAT x7000 je cinska kopie Openboxu,jak je videt,tak i firmware je stejny v podstate je pouze nutne spustit emulaci pres menu a kod 1117 a jeste doporucuji udelat reset klicu pres modre tlaciko,staci skocit do jakehokoliv systemu v tomto skrytem menu a reset udelat,jeste jedna vec jelikoz napr. d*g*TV meni stale klice jsou firmware,ktere podporuji autoupdate klicu,ale pozor vetsinou se zmenou klicu prijde i zmena RSA a tim pak autoupdate nefunguje spravne,do par hodin je tu opet firmware,ktery prinasi opetovnou podporu AU,ale do tech par hodin nepomuze ani ricni zmena klicu,jelikoz je zmeneno RSA,tak se klice zmeni,ale na spatne do minuty a tim padem zase nic nefunguje,ovsem jsou firmware,ktere neporucuji AU,vse je mozne nalezt zde na foru..



Jjj díky zkusím to co to udělá Wink Pak napíši jak jsem dopadl Wink Kdyžtak pište i ostatní vaše typy rád uvitám Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to ihned skusil ... Zjistil jsem že mám Firmware 5.04, Boot Loader 1.00 a Last Update Jul 12 2007 ... Tak jsem dal menu a zadal 1117 a zobrazilo se menu Shocked Na ostatních forech jsem četl že pro aktivaci je nutno dole "zapnut" EMU .... já tam mám jen "PATCH" "zapnout" nebo "vypnout" originál tam bylo vypnout ... tak jsem to zapl a nic Sad a všechny ty klíče jsem resetoval a nic se prakticiky neresetovalo páč ty klíče byly originál nezměněný ... zkoušel jsem i některý klíče tady z příspěvků ale nic Rolling Eyes Asi byly moc starý ... A pak jsem se koukl do Ulpoadu na GSMobil ... tam klíče byly ale ty co se přes program OBEdit posílají do přijímače Crying or Very sad Nevýte nějaké nové klíče Question Jak aby to odkodovalo ostatní stanice na CSlinku Question Nebo v něčem dělám chybu Question Díky za odpovědi Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

tak asi zapnout..ne...aby byl aktivovany...jinak 5.04 to je nejaky historicky,posledni verze je 5.38!!! je ke stazeni na http://upload.gsmobil.net ,navod je na http://gsmobil.net/satelit/view.php?cisloclanku=2007110004
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 5:32 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
tak asi zapnout..ne...aby byl aktivovany...jinak 5.04 to je nejaky historicky,posledni verze je 5.38!!! je ke stazeni na http://upload.gsmobil.net ,navod je na http://gsmobil.net/satelit/view.php?cisloclanku=2007110004




Díky zkusím to Wink Pak napíši jak sem dopadl Razz

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stulko



Založen: 17.6.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 12:21 pm    Předmět: Opensat x7000 na openbox x800 Citovat

Zdravim skor ako ma tu niekto ukamenuje alebo napise hladaj a najdes.
Mam opensat x7000 mam jtag, program jkey.

1. Potrebujem full flash openbox x800, vie niekto poradit skadial?
2. Alebo staci iba firmware na openbox? (predpokladam ze nie.)

Dakujem Stulko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frajer



Založen: 8.6.2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Sam si si odpovedal , Stačí ti originál fimwer na OPenbox 800 , Nahraš verziju 5.41 potom reset a klúče ti načíta samé , samozrejme len jeden balík
D..I Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní