Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

titulky u P 6010 /3010/

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
salora



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 7:08 pm    Předmět: titulky u P 6010 /3010/ Citovat

Sem tak se objevují /spíše dotazy/proč nefungují titulky i těchto přijímačů na kanálech Wild G,Disc,apod. které na jiných přijímačích s emulací běžně jdou ,může to zde někdo osvětlit kde je příčina proč to na těchto přijímačích nejde ?Zkoušel jsem je vyvolat příslušným tl. na D.O. a někdy sporadicky naběhnou ovšem po určité chvilce cca 20 sec. opět samo zmiznou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miroja



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 1021
Bydliště: SK, Liptov

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

A to bud rad, ze sa Ti aj nerestartuje prijmac.
Nuz ja to povazujem za bug neofic FW a akosi to neriesim Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salora



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 2:00 pm    Předmět: RE: Citovat

No tak to máme na věc trochu odlišný názor,mám rád pokud to samozřejmě jde a je možné, když vše funguje jak má ,mám jinak DM7000 tam to jede v pohodě ale občas mě žena vyžene do ložnice a tam to už 3010 nezvládá na mém oblíbeném cinemaxu jsou převážně jen titulky pro cz mutaci,nuže co se dá dělat škoda ale pamatuji se z dřívějška že to přinejmenším na 6010 šlapalo asi to bude nejspíše settingem nebo jak uvádíš S.W.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 6:41 pm    Předmět: pro pana saloru - SALO Finlandia Citovat

Tak to mas ponekud odlisny nazor i od toho meho, je videt, ze tomu Filipovi moc nerozumis, je to presne jak pise miroja, pokud si nevypnes titl, tak je to jen na problemy... ovsem komu neni rady, tomu neni pomoci, pravi lid a ma v tomto pripade pravdu... Laughing Bude to asi tim, ze na Wild G point nepotrebuji titulky, ale poradnou 3,14cu... (v te loznici) je to asi vec pristupu k danemu problemu... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
salora



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:40 am    Předmět: RE: Citovat

Nicméně si myslím že toto forum by nemělo být o tom kdo čemu víc nebo mín rozumí ale o tom jak věcně řešit daný problém a podělit se o něm s ostatními uživateli sat zařízení jakéhokiliv podnětu a problému a tohle konkrétně jak vidím se tu neděje.Já mám z mého pohledu spíše představu že se tu ozvou nějací machři znalí této oblasti a přinejmenším /pokud to není realizovatelné/*sdělí proč tomu je tak či onak ,ale bohužel jsem se zatím s takovým sdělením v tomto vlákně nesetkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paran



Založen: 22.11.2005
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 10:47 am    Předmět: Re: RE: Citovat

salora napsal:
Nicméně si myslím že toto forum by nemělo být o tom kdo čemu víc nebo mín rozumí ale o tom jak věcně řešit daný problém a podělit se o něm s ostatními uživateli sat zařízení jakéhokiliv podnětu a problému a tohle konkrétně jak vidím se tu neděje.Já mám z mého pohledu spíše představu že se tu ozvou nějací machři znalí této oblasti a přinejmenším /pokud to není realizovatelné/*sdělí proč tomu je tak či onak ,ale bohužel jsem se zatím s takovým sdělením v tomto vlákně nesetkal.


zcela jasne Ti to napsal hned "miroja" tak to proste je, nevim co jineho by jsi chtel slyset. Ovsem pokud by jsi chtel predelat fw a bug odstanit pust se do toho a pak se nami podel o vysledek.

_________________
----------------------------------------------------
DM800HD PVR+DM7000S+Philips 6010(4MB,PL)+SRT-V50+kovosat 140
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní