Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

40 sekund a dost

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin-78



Založen: 10.7.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 2:41 pm    Předmět: 40 sekund a dost Citovat

Mám po baráku 3 Filípky s kartami gital, sw 4.33 gital a téměř rok mi všechny šlapaly bez problému. I po přeladění na 12070. A dnes už třetí den se Nova, Nova Cinema, Prima Cool a Joj test vypínají po zhruba 40 vteřinách na všech třech Filípkách. Zkoušel jsem nahrát soft 6.50 gital, ale je to stejné. Včera jsem zkoušel kartu na fergusnu af6318cr, tam to maká. Dnes jsem ji hodil zpět do Filípka a blbne to stále. V čem je zas zakopanej pes? A neví někdo o jiných softech gital kromě 6.50 a 4.33? Dík za odpovědi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom6010



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 7:57 pm    Předmět: Re: 40 sekund a dost Citovat

Martin-78 napsal:
Mám po baráku 3 Filípky s kartami gital, sw 4.33 gital a téměř rok mi všechny šlapaly bez problému. I po přeladění na 12070. A dnes už třetí den se Nova, Nova Cinema, Prima Cool a Joj test vypínají po zhruba 40 vteřinách na všech třech Filípkách. Zkoušel jsem nahrát soft 6.50 gital, ale je to stejné. Včera jsem zkoušel kartu na fergusnu af6318cr, tam to maká. Dnes jsem ji hodil zpět do Filípka a blbne to stále. V čem je zas zakopanej pes? A neví někdo o jiných softech gital kromě 6.50 a 4.33? Dík za odpovědi


Mám ten samej problém. Zkoušel jsem i jinej přístroj a dělá to také.
Mám starou bílou Trade kartu.
Ještě bych rád doplnil, že po přepnutí na jinej kanál a zpět opět chvilku jde.
Co s tím ? Dík za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypnos



Založen: 1.7.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 9:10 am    Předmět: Citovat

ten samy problem. Karta Gital. Pridavam jeste programy HBO a HBO2. Da se to nejak vyresit? Ja na nic nemohu prijit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

mozna to bude tim,ze transpordery pouzivaji novy cryptovaci system irdeto Plsys,mozna by v settingu mohlo pomoci nastaveni primo providera karty 0D03,ale to je otazka...problem je i u jinych prijimacu....samotnemu je nepochopitelne proc bude skylink a Cslink prechazet na tento system,samotny cryptoworks je system,ktery je hodne bezpecny,jeho bezpecnost je hlavne tim,ze ho nikdo nepouziva,aby pak skylink a cslink nebyl v uzazu,kdy treba dojde k prolomeni systemu irdeto,pak bude muse zmenit karty,podle me je to hloupy krok,ale mozna jsou k tomu dotlaceny ze strany Irdeta,ktery vlastni system cryptoworks,hlavne se pak bojim podpory prijimacu,aby to fungovalo opravdu na vsech,ale to uvidime casem,dale je tu problem sharingu,dle info tyto karty to neumoznuji pres protokol newcamd,jak se bude chovat smartwi take nikdo nevi a ostatni prijimace,kde maji sve vlastni protokoly na sdileni,no fakt je ten,ze to bude hodne zajimave...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobecek



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

mozna to bude tim,ze transpordery pouzivaji novy cryptovaci system irdeto Plsys,mozna by v settingu mohlo pomoci nastaveni primo providera karty 0D03,ale to je otazka...


Tak tohle opravdu nepomůže, tam je tma totální, vyzkoušel jsem v tom settingu. (CA_ID:0D03)

Jinak co se týká toho cryptoworksu, tak údajně bude ukončena jeho podpora někdy v roce 2012, takže proto ten přechod na něco jiného.
To jsem četl někde ve zprávách na netu.

_________________
DSX6010 soft 6.50, parabola 90cm, DiSEqC 4XLNB, 1W; 13E; 19,2E; 23,5E.
DreamBox DM 500S, Gemini 4.6, mount HDD v PC přes NFS, CCcam 2.1.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hypnos



Založen: 1.7.2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
mozna to bude tim,ze transpordery pouzivaji novy cryptovaci system irdeto Plsys,mozna by v settingu mohlo pomoci nastaveni primo providera karty 0D03,ale to je otazka...problem je i u jinych prijimacu....samotnemu je nepochopitelne proc bude skylink a Cslink prechazet na tento system,samotny cryptoworks je system,ktery je hodne bezpecny,jeho bezpecnost je hlavne tim,ze ho nikdo nepouziva,aby pak skylink a cslink nebyl v uzazu,kdy treba dojde k prolomeni systemu irdeto,pak bude muse zmenit karty,podle me je to hloupy krok,ale mozna jsou k tomu dotlaceny ze strany Irdeta,ktery vlastni system cryptoworks,hlavne se pak bojim podpory prijimacu,aby to fungovalo opravdu na vsech,ale to uvidime casem,dale je tu problem sharingu,dle info tyto karty to neumoznuji pres protokol newcamd,jak se bude chovat smartwi take nikdo nevi a ostatni prijimace,kde maji sve vlastni protokoly na sdileni,no fakt je ten,ze to bude hodne zajimave...


Zmena ecm na preferovany karte nepomaha. Irdeto uz je na vsech programech skyliku, cslink zatim ne. To by musela zlobit i CT1 atd.. ale jak to vypada, nejdou programy jen z frekvence 12070 a 11876.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní