Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

uplne v koncoch, openbox 810

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubalko89



Založen: 19.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 12:04 pm    Předmět: uplne v koncoch, openbox 810 Citovat

neviem si rady... ked hladam nejaku druzicu tak mám aku taku uroven...cca =60 dB, aj Signál/šum skáče hore dolu... no na stupnici kvality nic nejde... skusim aj novú lnb hlavicu.. prístroj je uplne nový...dokonca som si nasiel aj cez net uhly, smer natocenia a podobne.. presne cez google mapy, natocil som satelit na daný smer no stále nic... neviete mi niekto poradit ? uz som zufaly a mam 100 chutí hodit ten satelit z okna... diki moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miroja



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 1021
Bydliště: SK, Liptov

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Zober prijmac pod pazuchu a chod si naladit programy k niekomu, co pozera taku istu druzicu ako planujes pozerat Ty (alebo si od niekoho pozicaj uz naladeny prijmac a pomocou neho nastav svoju parabolu). Bary ti mozu ukazovat spravne az ked budes mat vybraty existujuci transponder na satelite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veresova



Založen: 8.9.2009
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 4:42 pm    Předmět: Citovat

To je nesmysl hledat někoho kdo chytá stejnou družici a tam jít ladit.
Zde si zadat svoji adresu a požadovanou družici:
http://www.digiprijem.cz/view.php?cisloclanku=2008010001-Parametry-pro-nastaven-satelitn-paraboly

Nastavit správně elevaci a LNB skew. Do přístroje zadat správné transpodéry a musí to jít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miroja



Založen: 17.7.2006
Příspěvky: 1021
Bydliště: SK, Liptov

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 2:47 pm    Předmět: Citovat

Pozri, ak mas nejake skusenosti so sat. prijmom, tak sa Ti to zda jednoduche, ale ako si zacinal Ty? Bolo ti to vsetko hned jasne? Mne teda urcite nie a ked som si urobil prvy satelitny prijmac podla Amara kedysi v zaciatkoch devatsdesiatych rokov, a nemal nastavenu antenu, mozem Ti povedat ze mi hooooodne pomohlo, ked som sa dostal u kamosa k antene, ktora bol presne nastavena. A to vtedy bolo na orbite len par druzic (Astra len jedna s 2x8 programami), takze trafit sana nu malo byt jednoduchsie. Very Happy
Ja by som az tak ten moj navrh nezatracoval, mozno ze moja rada pomoze ludom, co sa so satelitnym prijmom stretnu prvy raz, zvlast ak su im niektore (mozno hodne dolezite) pojmy menej jasne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veresova



Založen: 8.9.2009
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 5:40 pm    Předmět: Citovat

Já začínala tak, že jsem sama ladila Astru a úplně špatně (elevaci). Pak jsem četla četla a seřídila a naladila vše sama. Akorát držák a parabolu mě přidělal táta.
Já to myslela tak, že je těžké shánět někoho kdo zrovna má stejnou družici, chce se mu odpojovat přístroj, zrovna má čas apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dzavo



Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: čt březen 04, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

no zda sa ,že budeš asi bystra(y), na "holku"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jopo166



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

no na babu je šikovna no snad trošku začiatočnikovy by mohlo pomoct si myslim dat u niekoho vyhladat programi na tej istej družici čo potrebuje on uš aj natiahnutie setingu pomože v mojej dedine si ludia sami montuju a otačaju saty zijdu sa asi 6 a idu nato trošku pohrešia ale satelit z UA na thor dostanu a naladia za taku hodinku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní