Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Napíše to někdo polopatě?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dremarcus



Založen: 23.8.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 7:37 pm    Předmět: Napíše to někdo polopatě? Citovat

Zdravím, čtu si tady na foru už několik týdnů a furt mi hlava nebere proč tu není pořádně popsané jak dospět k závěru aby philips 6010 fungoval po změnách co učinili provideři.
Psal jsem o pomoc v příspěvku "40 sekund a dost" ale jedine co mi bylo odepsáno bylo je to tady nahoře.... což jsem trochu nepochopil. Až teprve teď jsem zašmaral hlouběji do stránek a chci se teda zeptat jesli mám pravdu. Abych rozchodil P6010 tak bych měl mít alespoň interní blocker a FW pro danou kartu a mělo by to jet? Pokud ano tak jen stačí napsat že je to správně, pokud ne tak rači nic nepište bo.... nebudu se vyjadřovat. Díky za přípanou odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 10:08 pm    Předmět: Pane dream Citovat

mas skoro pravdu , ti kdoz psali, ze je to tam napsano, meli pravdu take. Bud tak hodny a zkus si precist nasledujici radky:

1. interni nebo externi "bloker" s naplni pruchozi (aby ti chodily zapisy)
2. fw 5.34 nebo 5.35 (je to origo od jupicka, stahne se tam sam po otoceni na 19,2!)
3. jakoukoliv kartu Skylink, Gital ci T&T (aby ti to hralo)
4. muzes si tam dat posledni Setting, je tu odkaz, staci stahnout (aby ses nemusel morit s vlastnim)

Nasel jsem si reakci na tvuj dotaz, znela takto (dle meho soudu byla zcela adekvatni):

Používaš aj blocker s náplňou ktorá bola v tom rar-e ? Lebo inak ti to nepôjde.

Samo sebou je nutne "bloker" naprogramovat prislusnym hexem, pres stary bloker ti nebudou chodit zapisy ci aktivace sluzeb nebo neveme kartu jako takovou. Upravil jsem timto zpusobem jiz nekolik Filipu a zatim jedou vsechny na vyse uvedene karty (muzes je za chodu menit), nevidim v tom zadny problem, snad jen to, ze ti nepojede emu a DISEqC, fw se musi flashovat DSX Flash a Setting bych tam dal Multiloaderem. Zkus do toho nevnaset sve prvky, uvahy ci vylepseni a udelej to tak jak bylo popsano, az ti to pojede muzes zacit experimentovat, vysledek se jiste dostavi. Pokud budes potrebovat vedet vice, napis SZ. Domnivam se, ze to jiz vic "polopate" napsat nejde...
http://www.edisk.cz/stahni/88549/Setting_Phil._Sky___Git_23_5.bin_32KB.html
HOWG


Naposledy upravil nalimek dne so květen 15, 2010 10:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dremarcus



Založen: 23.8.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:49 pm    Předmět: RE Citovat

Díky, taky by mohli napsat na foru jen prislusnou odpoved a ne psat ze je nekdo blbecek ze neumi hledat atd.. V kazdem vlakne je tuced odpovedi ale sou k nepouziti.... dik za odpoved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fira



Založen: 17.12.2006
Příspěvky: 104

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:30 am    Předmět: Citovat

Zdravim,me dotazy na tomto foru maji urcitou predehru.Ta spociva v dukladnem prostudovani prizpevku na konkretni muj problem.Pokud opravdu vycerpam studii natolik.ze se problem na foru nezesi a nebo je pro mne k nepochopeni,teprve tehdy se dotazu.Myslim si ze tohle je standartni postup a odklon od nej ma urcite nasledky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní