Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Nechci delat poprask ale....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 10:21 pm    Předmět: Nechci delat poprask ale.... Citovat

dnes mi volal znamy, ze mu umrtvili na A 23,5 Filipka, soucasne do SZ jsem dostal zpravu, ze to same se stalo na druhem konci republiky.... Nevim co si o tom myslet, ale je dost vysoka pravdepodobnost, ze provider posila na Filipky nejaky prasacky fw, asi v duchu chtice po zisku, aby si lide kupovali slovutne READY a postupne prechazeli na IRDETA ci ICE.... ale je mozne, ze v tom muze byt i neco jineho. Zatim Filipky co maji odpojeni LNB jsou v pohode... Uvidime casem co v tom bude... Laughing Zitra se na to kuknu a podam zpravu o stavu unie... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DJDave



Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 365

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

mám doma 3 fildy, jeden je s odpojeným LNB a další dva jsou "origoš"... Tak jede origoš zkusím nalejt a dám ho na astru. Pak písnu.... Laughing
_________________
Optibox ANACONDA HD, Filipek 6010, 37LH5000,SG-2100(23,5°; 19,5°; 16°; 13°; 1°w)
Klidně pomohu...pokud mohu. " Nalímku...kde jseš.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 2:01 pm    Předmět: Re: Nechci delat poprask ale.... Citovat

ne 99.999 procent je to neco jineho,skylink nema s prijimaci Philips 6010 nic spolecneho a ani nic takoveho delat nemuze...musi se brat v uvahu to,ze philips 6010 ma v sobe stale pamet ROM ve ktere je stale ulozen zakladni firmware v pripade nejake chyby se tento firmware natahne do flash pameti

nalimek napsal:
dnes mi volal znamy, ze mu umrtvili na A 23,5 Filipka, soucasne do SZ jsem dostal zpravu, ze to same se stalo na druhem konci republiky.... Nevim co si o tom myslet, ale je dost vysoka pravdepodobnost, ze provider posila na Filipky nejaky prasacky fw, asi v duchu chtice po zisku, aby si lide kupovali slovutne READY a postupne prechazeli na IRDETA ci ICE.... ale je mozne, ze v tom muze byt i neco jineho. Zatim Filipky co maji odpojeni LNB jsou v pohode... Uvidime casem co v tom bude... Laughing Zitra se na to kuknu a podam zpravu o stavu unie... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 11:38 am    Předmět: Jo, je tam 4.30 Citovat

je tam 4.30 ale ta pokud se na to divam zrakem laika, tak zcela jiste nepobere skylink ci gitalku, ta ceka na jupici karticku... Laughing Laughing Laughing Zatim nevim co v tom vezi, ale dnes mi to doveze, tak se jiste dovim co se deje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecino



Založen: 21.3.2007
Příspěvky: 512

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 9:48 pm    Předmět: Citovat

Dej vědět čím to bylo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 10:45 pm    Předmět: Zahada hlavolamu vyresena Citovat

Tak jak psal admin, fw + setting byl v poradku, ovsem nejsou zapisy na vsechny zakladni CZ prg. zajimave, ze SK mimo JOJ + jedou, tak v tom nakonec pan J.G.Skylink stejne mel prsty, misto vymysleni π-covin by si meli hlidat kdy a komu co dochazi (opravneni) Jsou tak zblbli, ze krati sve zakazniky o sledovani zakladu, hnus fialovy, Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecino



Založen: 21.3.2007
Příspěvky: 512

PříspěvekZaslal: so květen 28, 2011 6:52 am    Předmět: Citovat

Ja mel zapisy na CT programy a dalsi do 22.5. 2011 mam fw 6.50 a prosly normalne. Nemusel jsem kartu davat do jineho prijimace, takze taky nechapu. A kdyz se divam pres CW reader tak jsou do 22.5.2012

Naposledy upravil pecino dne so květen 28, 2011 7:55 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní