Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Flash 6010 na ICE tam kde 5.34 - 5.35 nejede!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 10:18 am    Předmět: Flash 6010 na ICE tam kde 5.34 - 5.35 nejede!!! Citovat

Tem kterym nejede ICE ve Filipovi na 5.34 - 5.35 si dovoluji dat odkaz na 4.33_ICE, jede i po aktivaci a chodi tam opravneni - vyzkouseno!!!
Nerikam, ze jede na vsechny ICE, ale za zkousku to stoji, naprimo bez neblokeru...

http://www.edisk.cz/stahni/43150/4.33_ICE.bin_1MB.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobecek



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušel tento softík, zápis na kartu po dvaceti dnech na její "dlouhodobou" životnost neprošel(cca 1hodina v přístroji a reautorizace karty), tma bloker tam není. Po aktivování v jiném přístroji (cca 5min) a vložení zpět karta ICE funkční. P6010 funguje bez problémů. Jestli dojde i další zápis to se uvidí až 11.11. tohoto roku. Do té doby je na kartě oprávnění. Nechám ji v tomto přístroji.
Takže to vypadá, že tyto stoje mají ještě budoucnost a mohou se dále nakupovat. Na aukcích jejich cena výrazně spadla dolů, ale zřejmě se opět vyšplhá nahoru.Takže ideální příležitost koupě za hubičku! Laughing

_________________
DSX6010 soft 6.50, parabola 90cm, DiSEqC 4XLNB, 1W; 13E; 19,2E; 23,5E.
DreamBox DM 500S, Gemini 4.6, mount HDD v PC přes NFS, CCcam 2.1.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 4:10 am    Předmět: ICE Citovat

pane, jsi stastnym majitelem ICE z te posledni varky, ta dela problemy, pokud si od nekoho pujcis tu drivejsi, tak zapisy opravneni chodi bez problemu, pres tento fw... Kazdemu jsem rikal, at si koupi jeste stare karty, nekoupili, pak jsem jim rikal o prvnich ICE, ze jedou, neposlechli, kdo pozde chodi, sam sobe skodi... Komu neni rady, tomu neni pomoci. Jinak cena nejlevnejsich HD prijimacu je dnes kolem 2 Lt, tak asi Filipes pomalu konci v techto zemepisnych sirkach a delkach... Čest jeho památce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobecek



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Šťastným majitelem!?! To ani ne! Mám tři staré a dvě gitalky co jsem vyměnil za nové ICE. Právě ta výměna byl problém Přijímač P6010. Nové na DM500 nechodí jak bych si představoval. Přijímač P6010 mám na chalupě, tv je stará nemá DVBT a příjem je tam mizerný, tak tam mám aspoň tu gitalku.
Jinak s tebou plně souhlasím, jenže ne každý má doma HD TV, tudíž přijímač HD je mu na prd a za cenu do 500kč si může koupit tento.
Jen je otázkou, zda provider postupně nezačne i ty naše staré vyměňovat za ty nové. To by asi byla katastrofa. Sad

_________________
DSX6010 soft 6.50, parabola 90cm, DiSEqC 4XLNB, 1W; 13E; 19,2E; 23,5E.
DreamBox DM 500S, Gemini 4.6, mount HDD v PC přes NFS, CCcam 2.1.4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarioAndre



Založen: 22.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 8:14 pm    Předmět: Citovat

Mám opět problém. Nahraju fw 6.5, fix z netu, softcam z netu a eeprom vlastní. Po připojení se mi ale přepíše fw na 5.35. Když sat odpojím od sítě a znovu připjím, tak ukáže fw 4.30. Co to má znamenat? Poraďte mi prosím co mám nacpat do satana za fw a k němu fix, aby mi fungovali FTA z Astry 19.2E a fw se dál nepřepisoval. Zkusil jsem už několik pokusů, ale vždy mě to fw přepsalo a požadovalo vložení karty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paran



Založen: 22.11.2005
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

MarioAndre napsal:
Mám opět problém. Nahraju fw 6.5, fix z netu, softcam z netu a eeprom vlastní. Po připojení se mi ale přepíše fw na 5.35. Když sat odpojím od sítě a znovu připjím, tak ukáže fw 4.30. Co to má znamenat? Poraďte mi prosím co mám nacpat do satana za fw a k němu fix, aby mi fungovali FTA z Astry 19.2E a fw se dál nepřepisoval. Zkusil jsem už několik pokusů, ale vždy mě to fw přepsalo a požadovalo vložení karty.



http://www.gsmobil.net/navody/lnb_off6010/index.htm

_________________
----------------------------------------------------
DM800HD PVR+DM7000S+Philips 6010(4MB,PL)+SRT-V50+kovosat 140
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:31 am    Předmět: LNB off Citovat

na odkazu o prispevek vyse to mas perfektne vysvetleno, pokud bys nechtel stavet obvod, tak na dnesnim uvedem odkazu cca 1/3 od konce hledej LNB off 6010 poslal nalim, take funguje a to jiz mnoho let bez poruch...

http://sat-upload.net/index_old.php?&direction=0&order=&directory=Prijimace/Philips%206010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ampere



Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 2:34 am    Předmět: Citovat

bobecek napsal:
Šťastným majitelem!?! To ani ne! Mám tři staré a dvě gitalky co jsem vyměnil za nové ICE. Právě ta výměna byl problém Přijímač P6010. Nové na DM500 nechodí jak bych si představoval. Přijímač P6010 mám na chalupě, tv je stará nemá DVBT a příjem je tam mizerný, tak tam mám aspoň tu gitalku.
Jinak s tebou plně souhlasím, jenže ne každý má doma HD TV, tudíž přijímač HD je mu na prd a za cenu do 500kč si může koupit tento.
Jen je otázkou, zda provider postupně nezačne i ty naše staré vyměňovat za ty nové. To by asi byla katastrofa. Sad


ICE jede v DM500 jak z praku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrT30



Založen: 26.11.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

citace:
pane, jsi stastnym majitelem ICE z te posledni varky, ta dela problemy, pokud si od nekoho pujcis tu drivejsi, tak zapisy opravneni chodi bez problemu, pres tento fw...

poznám nějak tuto problémovou ICE kartu? Např. podle čísla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirec3210



Založen: 27.8.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 3:18 pm    Předmět: Citovat

To by me take zajimalo,jak poznam,ktera ICE je ta "prava"..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní