Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

CZ/SK Archivy rucni instalace a obecne informace
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2014 3:12 pm    Předmět: CZ/SK Archivy rucni instalace a obecne informace Citovat

U nekterych Enigma2 firmware zalozenych na OpenPLi2 aa OpenPLi3 se muzeme setkat s tim ze nas oblibeny plugin CZ/SK Archiv se neaktualizuje,respektive neaktualizuji se jednotlive repozitare,sice vas plugin vyzve k samotne aktualizaci,ale po jejim pokusu o aktualizaci se nic nezaktualizuje viz. obrazky:



pokud stiskeme ano a zobrazi se nam toto okno:



pak je to prave vas pripad kdy je nutne bud nainstalovat novy firmware OpnePLi 4.0 s tim problem nema,nebo udelat rucni instalaci,coz za pomoci FTP neni zadna slozita vec v podstate smazete puvodni repozitar a nahradite ho novym aktualnim,takze postup je nasledujici,prihlasime se pomoci FTP do prijimace a pak pokracujeme:

usr/lib/enigma2/phyton/Plugins/Extensions/archivCZSK/resources/repositories/

najdeme tam tri adresare:

/custom - https://github.com/mx3L/archivczsk-doplnky/tree/master/custom/repo
/dmd_czech - https://github.com/mx3L/archivczsk-doplnky/tree/master/dmd-czech/repo
/xbmc_doplnky - https://github.com/mx3L/archivczsk-doplnky/tree/master/xbmc-doplnky/repo


jak je videt tak u samotnych adresaru je k dispozici i http adresa ve ktere jsou samotne aktualni i starsi repozitare,samozrejme si do pocitace nahrajeme vzdy aktualni repozitar v zasade plati,ze adresari /dmd_czech jsou ulozene archivy ceskych TV stanic a v adresari /xbmc_doplnky jsou ulozene video archivy v adresari /custom najdete 3 repozitare slovenkych TV stanic a to TA3,SME.SK,VOYOSK a pak archivczsk.common ,vsechny repozitare (aktualni i neaktualni) jsou ulozene pod jednim zabalenym souborem .zip takze ted jenom zjistit ktere repozitare jsou neaktualni,samozrejme se daji nahrat vsechny,ale to je priliz zdlouha a zbytecne,staci se podivat na okno,ktere nas vyzve k samotne aktualizaci viz. obrazek:



hned je jasne ktere repozitare je nutne aktualizovat,nebo popripade nahrat nove pokud tam nejsou,jak jsem psal pro video archivy se pouziva adresar /xbmc_doplnky a pro archiv ceskych TV stanic se pouziva /dmd_czech vyjimkou je treba joj.sk ktera pouziva adresar /xbmc_doplnky adresar /custom je pro slovenske TV,ale to snadno zjistite kdyz se podivate do daneho adresare.....ted staci vymazat puvodni obsah repozitare a nahradit ho novym jednoduse to proste nakopirujete do daneho adresare v prijimaci...takto postupujeme u kazdeho repozitare,ktery chceme aktualizovat...po restartu GUI jiz budeme moci pouzivat CZ/SK Archiv ,kde jsou aktualni repozitare,pokud bude nejaky neaktualni opet vam plugin CZ/SK Archiv nabidne okno jestli ho chceme aktualizovat...a postup pres FTP opakujeme....



Naposledy upravil admin dne út říjen 20, 2015 12:27 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hans



Založen: 13.4.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 4:38 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, měl jsem u CZ/SK archivu stejný problém s aktualizací. Šel jsem na to jednodušší cestou a přeinstaloval jsem archiv na nejnovější verzi 0.70-beta.7 a problém se zdá být vyřešený. Po přeinstalaci proběhli aktualizace na poprvé a v pořádku. Tak snad to bude OK.
https://github.com/mx3L/archivczsk/releases
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2014 10:32 pm    Předmět: Citovat

ano je to v update napsano

oprava stahovania aktualizacii na niektorych image

tak nebo tak do budoucna pokud s tim nekdo bude mit problem,tak navod je tady.... Smile

Hans napsal:
Zdravím, měl jsem u CZ/SK archivu stejný problém s aktualizací. Šel jsem na to jednodušší cestou a přeinstaloval jsem archiv na nejnovější verzi 0.70-beta.7 a problém se zdá být vyřešený. Po přeinstalaci proběhli aktualizace na poprvé a v pořádku. Tak snad to bude OK.
https://github.com/mx3L/archivczsk/releases
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2014 10:15 pm    Předmět: Citovat

na oficialni podpore jsou k dispozici nove verze 0.72,tyto verze jsou tez k dispozici na podpore viz.

http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/CZ_SK_Archiv/

nove je potreba nahravat dva pluginy nejdrive subssupport a nasledne samotny plugin CZ/SK Archiv ,ale pozor tyto nove verze pravdepodobne obsahuji nejakou chybu v zasade cely plugin funguje bezproblemu a z niceho nic se stane ze vas vyzve k atualizaci jednoho repozitare,po jeho nainstalvoani dame stnadartne restart GUI ,ale pri naslednem spusteni CZ/SK Archivu budeme vyzvani k update stejneho repozitare pokud dame ne vse bude ukonceno zelenou smrti....a tak se to porad opakuje,testovano na OpenPLi 4.0 jako spolehliva verze CZ/SK Archiv doporucuji tuto

archivczsk_0.70_beta_7_20140126_all.zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 9:20 pm    Předmět: Citovat

Dle informaci je nutne nainstalovat novy subsupport 1.2.5

http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/CZ_SK_Archiv/archivczsk_0.72/

enigma2-plugin-extensions-subssupport_1.2.5_20140530_all.zip

samozrejme pri prekopirovani do prijimace /tmp je nutne soubor rozbalit na .ipk koncovku ,pokud je jiz verze CZ/SK Archiv 0.70 a starsi verze subsupport v prijimaci nainstalovana,je nutne subsupport pripadne i CZ/SK Archiv plugin odinstalovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 10:13 pm    Předmět: repozitar BeFun Citovat

Od 20.6.2014 nejdou prehravat videa z reporitare BeFun a TV Sosac pres plugin CZ/SK Archiv v podsate krome tohoto pluginu neni mozne prehravat tyto repozitare prehravat ani pres XBMC,ktery je znam predevsim z pocitacu a mobilnich telefonu (android) ,plugin CZ/SK Archiv je urceny vyhradne pro satelity a system Enigma2 ,momentalne pri pokusu o prehrani multimedialniho souboru pres BeFun a TV sosac obrzime tuto hlasku:



repozitar BeFun je velice oblibeny obsahuje velke mnozstvi filmu a serialu hodne z nich v HDTV,snad server streamuj.tv (pres ktere jdou veskera videa z BeFun a TV sosac),nebo tvurci tohoto repozitare udelaji nejakou upravu a BeFun bude opet dostupny pres CZ/SK Archiv (XMBC),klidne by se clovek spokojil i s nejakou tou reklamou na zacatku Smile no uvidime.....Aktualni informace je mozne najit na tomto odkazu:

https://www.facebook.com/XbmcDoplnky?filter=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 12:06 pm    Předmět: BeFun opet dostupny v CZ/SK Archiv Citovat

Repozitar Befun je opet dostupny v pluginu pro Enigma2 prijimace CZ/SK Archiv ,staci jenom aktulizovat "stream resolver" ,program vas sam vyzve k jeho aktualizaci,tim predpokladam ze jiz mate vsichni nainstalovou nejakou novejsi ver. CZ/SK Archivu osobne se me osvedcila

enigma2-plugin-extensions-archivczsk_0.70_beta_7_20140126_all.zip

najdete ji na http://upload.gsmobil.net sekce Linux Plugins ,po aktualizaci "stream resolver" si opet muzete uzivat nejnovejsi i starsi filmy,serialy v HDTV rozliseni s reporitarem Befun jako i s pluginem CZ/SK Archiv dostane linuxovy Enigma2 prijimac naprosto jiny rozmer moznosti....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hans



Založen: 13.4.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

Po delší době jsem spustil CZ/SK archiv.
Mám nainstalovanou verzi "enigma2-plugin-extensions-archivczsk_0.70_beta_7_20140126_all.zip ". V podstatě mi teď nefunguje žádný z dostupných archivů. Zobrazuje se hlášení "chyba archivu (nelze se připojit k URL). Máte někdo podobnou zkušenost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 5:33 pm    Předmět: Citovat

no fakt je ten ze nektere repozitare nefunguji hlavne pokud jde o video ropozitare,tam se da rici ze asi nejzajimavejsi je BeFUn,pak jede pohadkar a sosac,ty ostatni nefunguji...nebo nactou videa a pri pokusu o jejich prehravani hodi chybu...pokud jde o repozitare nasich a slovenskych TV ty jedou vsechny...pokud nejedou tak je to divne,ja pouziva stary OpenPLi 3.0 a jede vse i na tomto firmware...


Hans napsal:
Po delší době jsem spustil CZ/SK archiv.
Mám nainstalovanou verzi "enigma2-plugin-extensions-archivczsk_0.70_beta_7_20140126_all.zip ". V podstatě mi teď nefunguje žádný z dostupných archivů. Zobrazuje se hlášení "chyba archivu (nelze se připojit k URL). Máte někdo podobnou zkušenost ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hans



Založen: 13.4.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ano, do nedávna se mi to chovalo přesně jak popisujete. Já mám Open Mips a teď se mi to chová takto. Bohužel i po přeinstalaci. Zkusil jsem i novější verze 0.72, ale tyto nejdou ani nainstalovat. Resp. proběhne úspěsná instalace (pluginů subssupport i samotného archivu), ale archiv se v reálu nenainstaluje. Není viditelný ani po restartu. Verze 0.7 beta 7 se nainstaluje OK, lze normálně spustit, ale nefunguje nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.jos



Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 7:52 pm    Předmět: Citovat

je třeba nainstalovat nejdříve enigma2-plugin-extensions-subssupport
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hans



Založen: 13.4.2013
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2015 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ano, vím. Píšu to v závorce........Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2015 2:02 pm    Předmět: Citovat

ano je nutne nainstalovat i tento plugin,stara verze ho ma jiz v sobe,jinak je to oprvadu divne ze to nefunguje ja tuto starsi verzi davam do vsech prijimacu a u kazdeho neni problem,vlastne o jaky prijimac jde na kterem to nefunguje? je vubec pripojen prijimac k internetu....podle toho url to vypada ze neni,funguje treba plugin CSFD nacita informace z netu? co se tyka nove verze pluginu CZ/SK Archiv,kde se musi doinstalovat plugin,ktery se stara o titulky s tim mam spatne zkusenosti chvilku to funguje dobre pak to zacne hlasit ze je potreba aktualizovat nejaky repozitar i kdyz je aktualni a cele to prestane fungovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 12:44 am    Předmět: CZ/SK Archiv update ??? Citovat

Co se tyka pluginu CZ/SK Archiv uz delsi dobu nebyl zadny update tj. repozitar Prima TV stale nefunguje dnes prestal fungovat repozitar BeFun a Sosac, ktery je hlavnim tahounem projektu v podstate podobny problem tu uz byl:



oprava byla provedena do nekolika hodin uvidime ted, tak nebo hlavni projekt repozitaru urcenych pro XBMC najdeme na http://kodi-czsk.github.io/repository/ repozitare pro plugin CZ/SK Archiv jen nutne nejprve upravit a to dela tento projekt https://code.google.com/p/archivczsk-doplnky/

Urcite by byla velka skoda v tomto pluginu nepokracovat byla by to urcite velka ztrata pro enigma2 Linux prijimace i kdyz asi by nebyl problem kdyby to prevzal nekdo jiny kod CZ/SK Archiv je verejny a pouziva jazyk python podobne jsou na tom samotne repozitare.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 9:37 pm    Předmět: BeFun a Sosac OK Citovat

Repozitar BeFun a Sosac opet funguji,nebylo to sice upradtem samotnych repozitaru,ale stream server streamuj se vratil k puvodnimu software....samoszrejme Prima TV stale nefunguje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
Strana 1 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní