Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Philips 6010 a co je nového v r.2014-servis.poplatek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2014 5:10 pm    Předmět: Citovat

no ale problem je ten ze hodne lidi nema moznost kabeloveho prijmu digitalni televize.....

odalv napsal:
plánuji změnu internetového připojení, a nový provozovatel nabízí při navýšení připojení z 8Mbps / 300 Kč na 10 Mbps + 23 tv programů (programy jsou ty co nabízí skylik za 29 + sigrovné), takže to už raději zaplatím ty 2 Mbps navíc + 23 tv internetové firmě, než podvodníkům a zlodějům ze skylinku !!!

admin napsal:
jeste k tem skylink a freesat kartam,tak jsem se dival na zakladni nabidku toho nejlevnejsiho balicku na skylink je to mini,kde najdeme krome zakladnich kanalu tyto premiove:

CS Film/CS Mini,Film+,Kino CS,HOROR FILM,Universal Channel,AXN,Eurosport,Eurosport2,Slovak sport,Viasat Explorer,Viasat History,Viasat Nature,Doku CS,Muzika CS,duck tv,Minimax,Private Spice,Spice (vysila jenom v noci)

cena tohoto balicku je 179Kc/mesicne,pri novem zakoupeni dostaneme Irdeto M7 kartu funguje pouze v prijimacich a modulech skylink ready a je nutne uhradit cenu karty tj. 499Kc (da se sehnat za lepsi cenu)+999Kc tj. registracni poplatek (predplacena dva mesice zdarma plna nabidka) pak si jiz muzeme zaplatit nejaky premiovy balicek ve kterem mame zakladni balicek digital zdarma,nebo je nutne zaplatit servisni poplatek pokud chceme jenom balicek digital.

a pak je tu Freesat,ktery ma v podstate pouze jeden premiovy balicek a to je FreeSAT medium karta nabidka programu je tato:

M1, M2, ATV, Duna TV, Duna World, RTR planeta Russia, TV5 Monde, Magyar ATV (tj. vlastne balicek madarskych programu,ktere ma skylink),dale Universal Channel, CBS reality, TV Paprika, Spektrum Home,Spektrum, Discovery Channel, National Geographic, National Geographic Wild, Animal Planet, Travel Channel, History,CS mini / CS Film, Film+, MGM, Nova Sport, Sport1, Sport2,Sport 5, Eurosport, Eurosport2, Extreme Sports, Fishing and Hunting, Disney Channel, JimJam, Nickelodeon, Minimax / Animax, Duck TV,balicek hudebnich kanalu MTV Czech, MTV Music, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance, VH1, VH1 Classic (da se zatim prijimat v emu na Astra 19.2E,ale zde ho mame soucasti nabidky) no a jako posledni jsou tu zpravodajske kanaly CNN, BBC World, Bloomberg, Al Jazeera, CCTV News, TA3, France 24 (ty jsou teda absolutne nezajimave...)

cena tohoto balicku je 199Kc/mesicne,kdy dostaneme ICE/Irdeto2 kartu funguje v uni cteckach i cteckach cryptoworks,kdy u teto karty je aktivacni poplatek pouze 1Kc a pak jiz kazdy mesic 199Kc

no a pak je tu uz zminovany TMobile karta T-Mobile Start,ktery ma sice karty Irdeto,daji se sehnat jeste ICE/Irdeto ,ale i tak tyto karty IRdeto funguji v nasich oblibenych prijimacich ARIVA,Opticum,Linux atd... tyto karty jsou vyhodne hlavne pro nove zakazniky co maji zajem o zakladni balicek programu digital,kde po zakoupeni karty mame tento balicek zdarma,programy jsou totozne jako u skylinku,neplatime tudiz zadny servisni poplatek,jinak nejlevnejsi premiovy balicek u TMobile vyjde na 399Kc pokud mame u tmobile nejaky hlasovy tarif je o 100Kc levnejsi,tedy 299Kc nabidka programu cca 38 premiovych je totozna jako u skylink balicek multi,takze opet cenove stejna,ale jak bylo napsano podstatne je to ze za karty funguji v uni cteckach a hlavne zakladni balicek digital je zdarma vcetne HDTV kanalu Prima,Nova,CT1,Markiza

Samozrejme jak u Freesat,tak u Skylink,jako TMobile je mozne si priplatit dalsi premiove kanaly a balicky jako jsou napr. HBO...a dalsi,kazdy provider to ma trosku jinaci,tady je napsano pouze o tech nejlevnejsich a nejzajimavejsich...
Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: po březen 17, 2014 2:04 pm    Předmět: Panove... Citovat

Pripada mi to jako z blata do louze, priznavam, ze ani jedna varianta neni v souladu s mou predstavou. Zapominate jeste k temto cenam pricist nejakych 135,- na uzasne platy a rauty lidi co pracuji v CT... Suma sumarum za 2 - 3 divatelne filmy za mesic mi to pripada jako pekne spatna investice... Nehlede k skutecnosti, ze nektere TV davaji 10 minut filmu a 15 minut reklamy na ruzne nesmysly, ktere nikoho nerajcuji... Je to hruza a des. Co chceme to mame, dobre nam tak... Laughing Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 6:20 pm    Předmět: Re: Panove... Citovat

nalimek napsal:
Pripada mi to jako z blata do louze, priznavam, ze ani jedna varianta neni v souladu s mou predstavou. Zapominate jeste k temto cenam pricist nejakych 135,- na uzasne platy a rauty lidi co pracuji v CT... Suma sumarum za 2 - 3 divatelne filmy za mesic mi to pripada jako pekne spatna investice... Nehlede k skutecnosti, ze nektere TV davaji 10 minut filmu a 15 minut reklamy na ruzne nesmysly, ktere nikoho nerajcuji... Je to hruza a des. Co chceme to mame, dobre nam tak... Laughing Evil or Very Mad

ano, z bláta do louže a proto zatím jedu na p6010 a set top box
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2014 10:27 am    Předmět: 6010 Citovat

Laughing


6010 Glisniklink & FreeSAT.rar
 Komentář:
Setting z 19.3.14 nutno priradit spravny DiSEqC 1 - 53 Glisniklink, 100 - 333 FreeSAT

Stáhnout
 Soubor:  6010 Glisniklink & FreeSAT.rar
 Velikost:  5.73 kB
 Staženo:  186 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 4:49 pm    Předmět: Citovat

no ale problem je ten ze hodne lidi nema moznost kabeloveho prijmu digitalni televize.....
tphle je připojení vzduchem : plánuji změnu internetového připojení, a nový provozovatel nabízí při navýšení připojení z 8Mbps / 300 Kč na 10 Mbps + 23 tv programů (programy jsou ty co nabízí skylik za 29 + sigrovné), takže to už raději zaplatím ty 2 Mbps navíc + 23 tv internetové firmě, než podvodníkům a zlodějům ze skylinku !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 6:04 pm    Předmět: Re: 6010 Citovat

nalimek napsal:
Laughing


už asi nikdo nepoužívá p6010 protože pořád postrádám odpověď, jestli jdou Telka a Smíchov na novém kmitočtu 12,070 GHz. Předpokládám podle starších info, že Prima zoom, Foor, Prima Love, Fanda, už na p6010 nejdou ?Nerozchodil mi to ani setting od Nalimka. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 8:03 pm    Předmět: Pane Odalv Citovat

zacinam tusit odkud vitr vane, ze ty chlape jedes na CW karticku ?? Samo sebou tyto prg. ti hrat nebudou, tak rozhodl panko Glisnik, v ramci utlumoveho programu CW. Pokud bys mel karticku ICE, tak vse co je k dnesnimu dni v settingu hraje. Pro priste, poznas zcela snadno, prg. na kterych ti na Filipovi po zmacknuti info tlacitka vypise aktualne vysilany porad, tak je vlastne prg. naladen, ale nemas opravneni na karte, pokud to nehraje...
Staci tato odpoved Question Question



FilipICE.rar
 Komentář:
Soubor si prejmenuj na FilipICE.jpg a kukni co tam vse jde na ICE kartu

Stáhnout
 Soubor:  FilipICE.rar
 Velikost:  149.57 kB
 Staženo:  211 krát


Filip.rar
 Komentář:
Soubor si prejmenuj na Filip.jpg a kukni co tam vse jde na CW kartu

Stáhnout
 Soubor:  Filip.rar
 Velikost:  50.25 kB
 Staženo:  204 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 5:28 pm    Předmět: Re: Pane Odalv Citovat

nalimek napsal:
zacinam tusit odkud vitr vane, ze ty chlape jedes na CW karticku ?? Samo sebou tyto prg. ti hrat nebudou, tak rozhodl panko Glisnik, v ramci utlumoveho programu CW. Pokud bys mel karticku ICE, tak vse co je k dnesnimu dni v settingu hraje. Pro priste, poznas zcela snadno, prg. na kterych ti na Filipovi po zmacknuti info tlacitka vypise aktualne vysilany porad, tak je vlastne prg. naladen, ale nemas opravneni na karte, pokud to nehraje...
Staci tato odpoved Question Question


ano směr větru jsi určil dobře. jedu pořád na goldku, za ice se mi zatím nechce vyhazovat peníze, kdoví co na ice zase Glisník vymyslí. CW mám dvě zatím jako škrabku na okna, i když letos moc nemrzlo, ale platit za výměnu Glisníkovi nechci, navíc k výměně bych asi musel koupit zaplatit měsíčné výpalné . Souhlas, po přejmenování na jpg, my to vypsalo co mi jde. Teď koukám, co by šlo na ice, asi si ji nakonec pořídím. Měl bych programy, co jsem od Glisníka koupil kdysi , jak on nabízel jako neplacené programy, a ještě něco navíc jako odškodné, za to, že mi znehodnotil satelit a přestal mi dodávat neplacené programy. Jsi dobrý Nalimku.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2014 9:55 pm    Předmět: Odalv Citovat

Koukam, ze jsi v peknem rauši, ale na Glisnik ICE ti pujde jen zaklad (cca 34 prg.) za zbytek bys musel pustit nejakou kacku, ale na Filipa platit tzv. "vypalne" je blbost, slo by pouze tech 53 prg. Vetsina je vysilana v HD nebo mpeg 4. Nehlede ke skutecnosti, ze jiz nejsou v distribuci. Slusna nabidka (cca 110 prg.) je na T-Mobile ICE, ve spojeni s HD prijimacem to nema chybu. Laughing Otazkou zustava jak dlouho nebudou chtit tzv. "vypalne" Question Question Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2014 10:43 am    Předmět: Re: Odalv Citovat

nalimek napsal:
Koukam, ze jsi v peknem rauši, ale na Glisnik ICE ti pujde jen zaklad (cca 34 prg.) za zbytek bys musel pustit nejakou kacku, ale na Filipa platit tzv. "vypalne" je blbost, slo by pouze tech 53 prg. Vetsina je vysilana v HD nebo mpeg 4. Nehlede ke skutecnosti, ze jiz nejsou v distribuci. Slusna nabidka (cca 110 prg.) je na T-Mobile ICE, ve spojeni s HD prijimacem to nema chybu. Laughing Otazkou zustava jak dlouho nebudou chtit tzv. "vypalne" Question Question Laughing Laughing


doufám, že jsem to jakž tak pochopil, takže i na ice by mi šlo pouze cca 34 , to je to co mi jde nyní na goldku a a set top box. Takže nic zatím dokupovat neplánuji, ani výměna u Glisníka, kdoví co ten .... za chvíli vymyslí. A až vypne zbytek slováků, bude muset stačit set top box, teď už mám tady konečně příjem i na obyčejnou anténu, to není jako když jsem musel pořizovat satelit, protože na anténu šli pouze duchové. A jak si psal : .. Suma sumarum za 2 - 3 divatelne filmy za mesic mi to pripada jako pekne spatna investice... Nehlede k skutecnosti, ze nektere TV davaji 10 minut filmu a 15 minut reklamy na ruzne nesmysly, ktere nikoho nerajcuji... Je to hruza a des. Co chceme to mame, dobre nam tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 6:45 am    Předmět: Citovat

tak jsem se ve čtvrtek zastavil u prodejce, jak jsou na tom z ice kartami. Říkal, že mají, ale na tyhle už nepůjde ani phil, ani přístroj, co mně v roce 2003 prodali za 13000 kč. Prý si mám koupit všechno nové a cálovat výpalné, (glisníkovné, palivový příplatek ...) navýšené o singrovné. A už mám prý zapomenout, že mi to Glisník nechá fungovat 8 let, tak jako to bylo s posledním přístrojem, teď můžu počítat max. 5 let, spíše méně. V Číně si potřebují zvyšovat výrobou životní úroveň, a ti co to financují, boháči a zbohatlíci, mají pořád málo. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 1:05 pm    Předmět: Citovat

to si nemyslim,ICE karty jsou nahradou za cryptoworks a jsou urcene pro starsi prijimace,ktere maji cryptoworks,skylink nemuzu udelat nejake velke zmeny v HW ICE karet,tyto karty musi stale fungovat ve starych prijimacich a modulech cryptoworks,toho bych se nebal,podle me chce prodejce jenom to aby si zakaznik koupil zase novy prijimace...co se tyka prijimace Philips 6010,tak ten ma v sobe v podstate oficialni ctecku cryptoworks,takze v nem ICE vymena urcite musi fungovat..klidne bych zavolal na skylink a tam se zeptal,skylink toho urcite vi vic,nez nenazrany prodejce...ktery ted tech kseftu proste nema moc....jinak tu jsou stale dalsi varianty jako je tmobile,freesat ,teoreticky i digitv


odalv napsal:
tak jsem se ve čtvrtek zastavil u prodejce, jak jsou na tom z ice kartami. Říkal, že mají, ale na tyhle už nepůjde ani phil, ani přístroj, co mně v roce 2003 prodali za 13000 kč. Prý si mám koupit všechno nové a cálovat výpalné, (glisníkovné, palivový příplatek ...) navýšené o singrovné. A už mám prý zapomenout, že mi to Glisník nechá fungovat 8 let, tak jako to bylo s posledním přístrojem, teď můžu počítat max. 5 let, spíše méně. V Číně si potřebují zvyšovat výrobou životní úroveň, a ti co to financují, boháči a zbohatlíci, mají pořád málo. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 2:27 pm    Předmět: Odalv Citovat

Nebal bych se jit do nejakeho levneho HD prijimace a T-Mobile ICE, za dva roky to bude stejne vse uplne jinak, tak se alespon 2 roky muzes koukat na jakous takous kvalitu. Dnes se neda vyvoj vsech udalosti predvidat ani do podzimu... Koukej a neres to, jen tak mozno prezit... Pak to vsechno vyhodime na hnuj a poridime neco jineho... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 3:23 pm    Předmět: Citovat

kdo chce mit jistotu,tak bych se priklanel k nejakemu linux prijimaci,na druhou stranu napr. Opticum X403p ,nebo ARIVA100(200) jedou vsechny karty v pohode jako na tech,ktere se prodavaji ted a musim rici ze ARIVU100 pouzivam pro aktivaci Irdeto2 karet (Tmobile) ano v oficialnim modulu me to nenabehne tak rychle jako na te stare dobre ARIVE Smile ale zpet k linuxum zase uvedu priklad mam doma DM500 starou uz 10 let a vsechny nejnovejsi emulatory me na ni jdou v podstate je to stejne v teto oblasti jako kdybych si koupil nejnovejsi Broadcom Enigmu2 a dalsi priklad ted prijimace Spark ktere jsou stare tak 3 roky a porad se prodavaji,ale o to nejde krome emulatoru,ktere jsou take stale aktualizovane me jdou v podstate vsechny multimedialni pluginy jako na tech nejnovejsich prijimacich co se prodavaji ted to same bude napr. s XTrend ET4000,ktery neni tak stary... atd... vyhoda techto Linuxu je ta ze firmware v podstate neni nutne menit to co se nahrava jsou jenom emulatory a pak ty pluginy....do tech klasickych prijimacu je nutno pro update cekoholiv vzdy nahrat novy firmwara...a samozrejme take kvalita obrazu,ktera je u Broadcom procesoru naprosto suprova...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Philips Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní