Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

ARIVA 100HD

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
benqx80



Založen: 10.4.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 9:01 pm    Předmět: ARIVA 100HD Citovat

dobrý večer všem vespolek Smile prosím mám prosbu.
snažím se rozchodit VPLUG server. nevím teda jaký je na to potřeba FW (mám v přijímači verzi : v2.18B8)

ve FW už jsou obsaženy klíče a i když je přes MENU vymažu,pak vypnu a zapnu přijímač,tak tam jsou znovu.

Neexistuje nějaký KEY editor ? zkoušel jsem key editor na arivu 200,ale přijímač se nespojil.
Anebo je třeba jiný FW? (ovšem potřeboval bych aby korektně pracoval s kartou ICE výměna Smile

PS.když by někdo napsal že s tímto satelitem nebude VPLUG...fungovat tak dá se přes nějakou aplikaci tam nahrát softcam? nebo prostě musím ručně naťukávat v menu ??(to doufám že ne)
předem děkuji za vaše rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 12:17 pm    Předmět: Citovat

no pockat vplug server je neco uplne jineho to je program na pocitaci,ktery pracuje jako server pro protokoly mgcamd,nebo CCcam je v podstate jedno jaky firmware je v prijimaci nahrany podstatne je to aby to byl patch a dokazal pomoci LAN45 fungovat jako klient CCcam,nebo mgcamd (newcamd),CCcam protokol je lepsi jelikoz podporuje vsechny CAID v ramci klienta mgcamd (newcamd) vzdy podporuje jenom jeden CAID,tedy staci v menu prijimace ARIVA nastavit protokol CCcam vyplnit port,jmeno a heslo a IP adresu pocitace na kterem bez vplug ,jmeno ,heslo a port se daji nastavit v programu vplug no a samozrejme vplug musi mit take spravne nastaven klice,providery caid...jak jsem psal vplug vytvori server pro jakehokoliv klienta,ktery podporuje protokol newcamd,nebo CCcam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
benqx80



Založen: 10.4.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 12:59 pm    Předmět: Citovat

děkuji moc za vaši odpověd Smile takže nemusím řešit že ve FW v přijímači jsou již nějaké klíče atd....
stačí tedy nastavit správně LAN v tom satelitu a vše nastavit ve VPLUG serveru. A do VPLUG serveru nahrát aktuální klíče. a musí to jít

PS: sít doma mám tak,že mám APčko do něj vede kabel (WAN) pak do PC a z další zástrčky bych mohl napojit ten satelit že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 1:28 pm    Předmět: Citovat

presne tak je jedno jaky firmware je v prijimaci,musi to pouze podporovat sitove klienty cccam a ten mgcamd ,jinak predpokladam ze vetsinou je to zapojeno router do WAN internet a pak LAN pocitace a satelity Smile ,router je nastaven na DHCP tedy prideluje IP adresy svym klientum,takze opravdu do jednoho vede pocitac ten ma nejakou IP adresu a do druheho bude satelit ten dostane taky nejakou IP adresu,ta neni duclezita ,dulezita je IP adresa pocitace na kterem bude bezet vplug server tuto adresu samozrejme pak napiseme do ARIVA u nastaveni klienta CCcam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
benqx80



Založen: 10.4.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 3:48 pm    Předmět: Citovat

děkuji mnohokrát.Pak tu IP adresu toho PC (kterou mu přiřadil router) zjistím tak že do příkazového řádku napíšu IPCONFIG/ALL že? a řádek ,,adresa IP" je to co mě zajímá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní