Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Prepojenie Openboxov

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katanco



Založen: 13.10.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2014 8:00 am    Předmět: Prepojenie Openboxov Citovat

Dobry den, mam taky problem: mam dva openboxy X-800, ktore mam prepojene teda mam jednu kartu CS link, problem mam v tom, ze pred tyzdnom som si kupil monoblock konvertor twin pre príjem z dvoch družíc (ASTRA 19,2 E a ASTRA 23,5 E) a odkedy to pouzivam tak sa mi kazi obraz robia sa kocky, trha obraz, tento problem prestane ak mam oba openboxy zapnute v elektrickej sieti, staci aby som vypol jeden z elektriky a hned sa kazi obraz, neviete mi poradit cim by som to mohol odstranit? aby som jeden mal vypnuty z elektrickej sieti a druhy by bezal v pohode, bez rusenia obrazu. A rady, ze si mam nechat oba openboxy v elektrike, mi nedavajte. Dakujem za pomoc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2014 2:20 am    Předmět: Citovat

no ja bych urcite zkusil jiny konvertor muze byt vadny osobne doporucuji konvertory smart s tema jsem nemel nikdy zadny problem,jinak me opravdu nic nenapada cim by to mohlo byt kdyz to pred tim na twin normalne fungovalo...na ten smart to podle me pojede....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katanco



Založen: 13.10.2014
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 6:39 pm    Předmět: Citovat

No a teraz mam problem, ze uz mi blbne prepojenie openboxov, jeden mam X-800 a druhy X-810, mam jednu kartu CSlink, a uz my druhy televizor, kde nie je karta, koduje. ale tak, ze ide obraz, sekne, napise kodovany kanal a o par sekund sa znovu spusti, a robi to nejakom intervale, podotykam prepojene openboxy uz mam asi dva roky, a az teraz sa mi vyskytli tieto problemy. Neviete mi poradit, co si mam nastavit alebo kde je problem? Dakujem Vam!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní