Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Staré UxP karty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - originální
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vadus



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2005 8:16 am    Předmět: Staré UxP karty Citovat

Zdravím všetkých UxC užívateľov.
Odišla mi stará karta. Čo s tým? Dá sa ešte použi??
Alebo už len na škrabanie okna na aute.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petyrekk



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 39
Bydliště: MORAVA

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2005 9:53 am    Předmět: Citovat

Nejede mi auto,mám ho vyhodit?Pokud chceš slušnou odpověď na svůj dotaz ohledně karty,tak alespoň napiš současné ATR Tvojí karty. Shocked
_________________
No a pak jsem ty dva dráty spojil... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vadus



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2005 3:03 pm    Předmět: UxC karty Citovat

Mám originál U*C kartu, len neviem či s biosom 2 alebo 3, nemám bloker.
Som sa tu dočítal, že sú v inom móde - servisnom. Dá sa ešte s tým niečo urobit? Ešte jeden dotaz - originál U*C kartu novú, s biosom 5 sa dá už nejak programova?? Prepáč za naivitu, ale som úplný amatér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petyrekk



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 39
Bydliště: MORAVA

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2005 4:22 pm    Předmět: Citovat

Pokud jsi kartu provozoval bez blokeru,tak je VELKÁ pravděpodobnost,že to má za sebou.Pokud nenapíšeš ATR karty,tak Ti tady těžko kdo poradí.Zkus kartu přečíst u někoho,kdo má programátor nebo čtečku na karty Shocked
_________________
No a pak jsem ty dva dráty spojil... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lexik



Založen: 25.11.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 7:09 pm    Předmět: Citovat

petyrekk napsal:
Pokud jsi kartu provozoval bez blokeru,tak je VELKÁ pravděpodobnost,že to má za sebou.Pokud nenapíšeš ATR karty,tak Ti tady těžko kdo poradí.Zkus kartu přečíst u někoho,kdo má programátor nebo čtečku na karty Shocked


ahoj i mne nějak karta neposlouchá a píše že smard byla odmítnuta ATR je 00 78 12 00 00 54 C4 02 07 FF FF 6F 04, byl bych moc vděčný za pomoc a to i né za darmo. Jinak jsem slyšel že jsou k prodeji i karty které běžně fungují dej vědět. Díky předem za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 7:16 pm    Předmět: Citovat

Opet pro vsechny servisni mod neni mozne vratit zpet a i kdyby,tak vsechny bios01,02,03 jsou deaktivovane tak,ze UxP pouziva jine ID a to A0,8C uz nepouziva,takze tyto karty uz proste nikdy na UxP NEBUDOU FUNGOVAT!!!!!!!!Pouze bios05,ktery obsahuje providera A0 a spravny algoritmus pro desifrovani cryptoworksu,jelikoz stare karty maji na 99 procent jiny algoritmus desifrovani cryptoworksu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lexik



Založen: 25.11.2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2005 7:17 pm    Předmět: Citovat

petyrekk napsal:
Pokud jsi kartu provozoval bez blokeru,tak je VELKÁ pravděpodobnost,že to má za sebou.Pokud nenapíšeš ATR karty,tak Ti tady těžko kdo poradí.Zkus kartu přečíst u někoho,kdo má programátor nebo čtečku na karty Shocked



no jsem to nějak to ATR: špatně opsal tak ještě jednou ATR: 3B 78 12 00 00 54 C4 02 07 FF FF 6F 04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petyrekk



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 39
Bydliště: MORAVA

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2005 7:21 am    Předmět: Citovat

Tak jak psal Admin:
Karty s biosem v1,2,3 již nelze použít pro dekódování paketu UxC.Změnil se provider a toho na starých kartách nelze změnit (prozatím).I kdyby změnit šel,tak by paket UxC fungoval jen do doby,než by změnili key,protože instrukci pro změnu klíče pro dané sériové číslo karty neumíme složit(prozatím).Dříve se tyto instrukce daly odchytit,ale nyní se již odchytit nedají,protože je už provider neposílá.Pouze pro karty s biosem v5.
Věc druhá je,to speciálně pro Lexika,že Tvoje karta je již v servisním modu,což pro Tebe znamená,že máš,bohužel,škrabku na zamrzlá okna,nebo po přidělání klacíku plácačku na mouchy.Jiné využití tato karta již NEMÁ. Shocked

_________________
No a pak jsem ty dva dráty spojil... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amir40



Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 12:33 am    Předmět: Bios 2,3 Citovat

Využitelnos? týchto karet po 22.11.05 je buď ako škrabka a pri pripevnení rúčky lapačka na muchy
_________________
DM 7020S , 160 GB HDD , 4 x LNB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amir40



Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 12:36 am    Předmět: Citovat

petyrekk napsal:
Tak jak psal Admin:
Karty s biosem v1,2,3 již nelze použít pro dekódování paketu UxC.Změnil se provider a toho na starých kartách nelze změnit (prozatím).I kdyby změnit šel,tak by paket UxC fungoval jen do doby,než by změnili key,protože instrukci pro změnu klíče pro dané sériové číslo karty neumíme složit(prozatím).Dříve se tyto instrukce daly odchytit,ale nyní se již odchytit nedají,protože je už provider neposílá.Pouze pro karty s biosem v5.
Věc druhá je,to speciálně pro Lexika,že Tvoje karta je již v servisním modu,což pro Tebe znamená,že máš,bohužel,škrabku na zamrzlá okna,nebo po přidělání klacíku plácačku na mouchy.Jiné využití tato karta již NEMÁ. Shocked
Sorry nechcel som opakova? ale nevšimol som si
_________________
DM 7020S , 160 GB HDD , 4 x LNB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HuGo



Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 10:51 pm    Předmět: Re : karta Citovat

časem bude asi dobrá definice Smile
Vlastně stačí smazat zápis A0 nebo 88 a potom přejmenovat jednoho operátora na kartě a změnit její číslo.
Bylo by lepší kdyby na staré karty nechali alespoň programy co jsou v czechlinku a slovaklinku Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petyrekk



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 39
Bydliště: MORAVA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2005 6:28 am    Předmět: Re: Re : karta Citovat

HuGo napsal:
časem bude asi dobrá definice
Vlastně stačí smazat zápis A0 nebo 88 a potom přejmenovat jednoho operátora na kartě a změnit její číslo.
Bylo by lepší kdyby na staré karty nechali alespoň programy co jsou v czechlinku a slovaklinku


Ale pro koho by to bylo lepší?Zkus se vžít do kůže provozovatele paketu.Také se budeš snažit,aby neplatičů bylo co nejméně.Ovšem ono platit 800,-kč měsíčně za základ je,na naše poměry v České republice,hodně.Stejně většině uživatelů jde pouze o sportovní kanály(poté,co Prima přestala vysílat přenosy MotoGP ani jiná možnost není),nebo filmové kanály pro děti.Mezi lidem se ozývají hlasy,že jsou ochotni platit 300,- až 500,- měsíčně.Existují sice různé promo akce,při smlouvě na 24 měsíců a nějaký ten měsíc zdarma se cena dostane někde kolem 650,-kč.Je to ovšem pořád hodně. Shocked

_________________
No a pak jsem ty dva dráty spojil... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fbrabec



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 2:01 pm    Předmět: dotaz Citovat

Ahoj lidi, mám starou u*c kartu a ATR mám ok, dá se s ní ještě něco udělat?? Pomocte, děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaslov



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: SVK

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 7:36 pm    Předmět: Citovat

Bohužiaľ nie.Odloži? do archívu.Nevyhadzova?,niektorí maníci sú ochotní za ňu zaplati? za účelom štúdia crypto problematiky a experimentovania.
_________________
Ferguson 6018 CR,Humax 5500+T-rex,Philips6010,Openbox X-810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - originální Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní