Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

xcam platinum

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> CAM,CI modul
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sleepblue
Anonymní





PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 4:01 am    Předmět: xcam platinum Citovat

Dobrý dne, chci se zeptat
nahrál jsem úspěšně do XCam platinum orion_ 3008.bix a Orion-3008_crypto.key
v sekci upload jsou zřejmě pouze staré klíče, nenašel jsem nikde jak dál postupovat.
K čemu je Bootloader XCam
Jak pracovat s editorem klíčů.

Děkuji
Návrat nahoru
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 2:56 pm    Předmět: Citovat

klice se nahravaji do bloku 14 v pohode jsou pouzit i klice ktere jsou urcene pro nove fergusony FX6600(7600) je to stejny format...pokud jde o Bootloader XCam v zadnem pripade si s tim nezahravat,vzdy pouze vse nahravat od bloku 2 novy firmware a od bloku 14 klice,boot je ulozen na bloku 0 a 1 presne nevim,ale urcite bych to nezkousel,ona vysla nejaka nove verze,kde je nutne nahrat i boot no moc to nedoporucuji!!!POsledni overena verze je v3009 ta se nahrava od bloku 2..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktoska



Založen: 23.6.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
klice se nahravaji do bloku 14 v pohode jsou pouzit i klice ktere jsou urcene pro nove fergusony FX6600(7600) je to stejny format...pokud jde o Bootloader XCam v zadnem pripade si s tim nezahravat,vzdy pouze vse nahravat od bloku 2 novy firmware a od bloku 14 klice,boot je ulozen na bloku 0 a 1 presne nevim,ale urcite bych to nezkousel,ona vysla nejaka nove verze,kde je nutne nahrat i boot no moc to nedoporucuji!!!POsledni overena verze je v3009 ta se nahrava od bloku 2..


A kde najdu klíče určené pro nové Ferdy?Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 2:38 pm    Předmět: x cam modul Citovat

dobrý den, mám dotaz
koupil jsem xcam platinum a gital kartu ale nefunguje mi to. dočetl jsem se že mám nahrát na xcam upgrad ale nevím kde hledat
Návrat nahoru
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 4:12 pm    Předmět: Re: x cam modul Citovat

Anonymous napsal:
dobrý den, mám dotaz
koupil jsem xcam platinum a gital kartu ale nefunguje mi to. dočetl jsem se že mám nahrát na xcam upgrad ale nevím kde hledat


spis to vypada,nic ve zlem,ale na uplneho zacatecnika...takze do modulu XCam nahrat nejdrive novy firmware verze 3009 myslim ze bude stacit verze 3200 je sice novejsi,ale tam to prehravani je trosku slozitejsi,kde je potreba nahrat i novy bootloader,tato verze 3009 je k dispozici na http://sat-upload.net navod je na http://gsmobil.net/navody/xcam/ jinak dalsi vec pro kartu gital je nutne v menu upravit CAID,treba smazat,respektive prepsat 0100 to je seca na 0D0F coz je gital v DEC formatu je to 3343 toto cislo je nutne zadat pres DO..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 4:48 am    Předmět: odpoved Citovat

dik za návod.nahral jsem 3008 bin i kej .3009 tam není . v satelitu to přečte ckrytowork ,kartu gital ,0D0F podtim jsou vypsané programy čt a další ale nerozkodujeto co stim .dik za pomoc
Návrat nahoru
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 6:48 pm    Předmět: Re: odpoved Citovat

Anonymous napsal:
dik za návod.nahral jsem 3008 bin i kej .3009 tam není . v satelitu to přečte ckrytowork ,kartu gital ,0D0F podtim jsou vypsané programy čt a další ale nerozkodujeto co stim .dik za pomoc


toto si udelal!!!
jinak dalsi vec pro kartu gital je nutne v menu upravit CAID,treba smazat,respektive prepsat 0100 to je seca na 0D0F coz je gital v DEC formatu je to 3343 toto cislo je nutne zadat pres DO..
myslim ze urcite ne....kartu to vypise vzdycky i kdyz nemas pridany ten CAID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

caid 3343 je tam taky, bojim se že ten příjmač je šmejd, mam silvercrest z lidlu
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> CAM,CI modul Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní