Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Philips DSX6010 + Gold Karta - Niepoprawni ATR karty?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - emulační
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 11:15 am    Předmět: Philips DSX6010 + Gold Karta - Niepoprawni ATR karty? Citovat

Zdravím, mám přijímač Philips DSX6010 bez blockeru Exclamation S firmwarem DSX6010_7.04.04.27_SET.bin a settingem na Digi (družice THOR 1°W) a aktuální klíče. A když přijímač zapnu a dám tam kartu tak my to vypisuje hlášku "Niepoprawni ATR karty" je chyba v kartě či ve čtečce na karty Question Mám doma 2 přijímače Philips DSX6010 akorát jeden má vadný zdroj ... Jeden byl s interním blockerem a druhý bez, čtečku jsem upravil že jsem blocker odpájel a spojil ty 2 propojky. Vše je dáno do originálu a po výměně obou čteček to dělá to samé Sad Kontaktolem jsem ještě očistil kontakty na patici do které se strkaj ISO karty a nic Sad obě 2 čtečky nejdou Sad že by byla chyba v kartě Question Jinak když vyndám kartu tak my běží volné kanály. A když tam vrazím kartu tak nemůžu dělat nic vůbec nic. Kontaktoval jsem prodej GSMobilu co my naprogramovanou Gold Kartu poslal a napsal mi abych tam vrazil oficiální firmware od UPC což jsem udělal už dávno a dal tam originální UPC kartu ... Já osobně mám doma 3 karty UPC, ale mají BIOS 3 pokud to nevadí Idea

A když jsem to vše udělal nahrál tam oficiální firmware 4 CZ a dal tam tu kartu tak my to vypsalo hlášku "Vybraný kanál memůže být zobrazen. Přechodně nastavte na kanál UPC" Rolling Eyes Několikrát jsem přemýšlel co by to mohlo znamenat a nic mě nenapadlo ... že by moc stará karta se starou náplní na novější firmware Question Jediný co mě tak ještě napadá jestli nejni poškozaná deska třeba vyschlí kondenzátory atd ... Tak bych vzal tu druhou a přehodil jí a nahrál firmware + klíče + setting. A má to být na nelegální příjem Digi (Thor 1°W) Gold Karta má EMUlovat a jak si to nejde pokud měl někdo podobný problém nebo ví jak na to tak uvítám moc rád jeho typy. Předem díky za rady Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

vypada to,ze je neco na karte "gold" jinak samotna gold neemuluje,pouze spousti prijimac pro emulaci,napis mail na info@gsmobil.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
vypada to,ze je neco na karte "gold" jinak samotna gold neemuluje,pouze spousti prijimac pro emulaci,napis mail na info@gsmobil.net


Zdravím, dneska jsem kopl do přijímače firmware 10.03 a fungovaly mi obě karty jak UPC tak Gold Karta, ale špatný bylo že jsem neměl aktuální klíče Sad ono je těžké sehnat v souboru Sad jen před DO což umím, ale problém je v tom že ve firmwaru 10.03 nejde zadávat do přijímače klíče Rolling Eyes Tak problém nebyl v kartách, ale ve firmwaru DSX6010_7.04.04.27_SET.bin ano tam asi chyba nejni, ale jen to neumí komunikovat s kartama ... Dneska jsem tam kopl firmware 6.50CZ UPC a šla my bez problému originální karta UPC s biosem 3. Jelikož nemám otočenou parabolu na ASTRU 23,5°E, ale na THOR 1°W tak jsem nic nechytil. Ale jak my bylo řečeno UPC Direct už prej nelze přijímat nelegálně Crying or Very sad Pak sjem tam kopl firmware 6.33 a taky to šlapalo ovšem jen s UPC kartama s tou Goldkou ne Twisted Evil

Goldku jsem testoval s firmwerama
7.04 - nešlo "Niepoprawni ATR karty" Evil or Very Mad
7.03 - nešlo "Niepoprawni ATR karty" Evil or Very Mad
7.00 - nešlo "Niepoprawni ATR karty" Evil or Very Mad
6.50 - nešlo "Chyba karty nebo nesprávná SMART KARTA"
6.33 - nešlo "Chyba karty nebo nesprávná SMART KARTA"
6.20 - nešlo "Chyba karty nebo nesprávná SMART KARTA"
10.03 - Vše OK

běželo my to jen s 10.03 CZ, ale nejdou my tam dávat klíče pře DO Confused Nemá někdo nějaký firmware podobné verze, aby my tam šlo dávat klíče přes DO nebo stránku kde se dají sosat aktuální softcam.key na Digi Question


A administrátora GSMobilu jsem kontaktoval a napsal my abych tam kopl oficiální verzi na UPC direct a originální kartou UPC to odzkoušel! A tím zjistím jestli je vada ve čtečce nebo v kartě. Čtečka mi jde. předtím nešla
Rolling Eyes A vada je v firmwaru Evil or Very Mad


Předem děkuji Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:47 am    Předmět: s krizkem po funusu.. Citovat

Techniks mas v tom zmatek, fw 10.03 jede bez jakekoliv karty, proto ti to vse naraz slo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Nemohu se ubranit dojmu, ze chces namontovat motor z Trabanta do Ferari a jezdit 350 km/h.. to asi neklapne... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 3:18 pm    Předmět: Re: s krizkem po funusu.. Citovat

nalimek napsal:
Techniks mas v tom zmatek, fw 10.03 jede bez jakekoliv karty, proto ti to vse naraz slo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Nemohu se ubranit dojmu, ze chces namontovat motor z Trabanta do Ferari a jezdit 350 km/h.. to asi neklapne... Twisted Evil



Tak tos mi napsal teďka věc Very Happy Těďka takovýhle věci už dávno vím, když se koukneš na datum tak je to několik měsíců zpátky Very Happy Dneska se zabívám už jinačíma fintama na satelity jako je vyčítání klíčů, emulace, úpravy firmwarů atd ... Jo a stím motorem z Trabanta tak upravit se dá! Jsem velkej příznivce tuningu motorů! Ale pravda je že 350km/h nepojede, leda přes nějaký strašně složitý a více stupňový převod, ale než bych tam měl 350km/h tak bych tam musel mýt 45stupeň Surprised Jinak díky za odpověď sice dnes už kničemu Smile

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - emulační Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní