Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Showbox S 300 PVR-Dislay

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dodo11



Založen: 2.12.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:48 pm    Předmět: Showbox S 300 PVR-Dislay Citovat

Zdravím , mám problé u S 300 PVR na disleji sa mi namiesto čísel zobrazujú iba nejaké čiarkym Može mi niekdo poradiť čo sa da s tým robiť ? Dik za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomaseknej



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Máš kapku jiný typ je bez VFD displeje.

Regni se zde a stáhni si tam fw pro tvůj typ .

http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=87&t=2896
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kefeus



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 9:29 pm    Předmět: Re: Showbox S 300 PVR-Dislay Citovat

Zdravím.Uvažuji o koupi přijímače Showbox S300 a chtěl jsem se zeptat,jaké máte celkové zkušenosti a názor na tenhle sat.Díky Mirda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loop12



Založen: 19.6.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

Podla mna za ru cenu je to spica, pekny obraz, vela funkcii, aktualizacia cez USB. OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kefeus



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 11:05 am    Předmět: Citovat

Diky za odpoved.Je to pro kamarada tak mu to vyridim, at se rozhodne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radek332



Založen: 14.11.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: K.Vary

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Mam showbox 300 dá se přes USB taky nahrávat třeba na pevný disk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 12:58 am    Předmět: Citovat

Showbox Sxx ma podporu USB2 nahravat tedy rozhodne jde,dokonce je to snad uvadene i na krabici pristroje,ovsem je zde urcite podminka pokud se bude pouzivat externi HDD,tak i externi napajeci zdroj,pokud flash disk,tam to neni potreba...,ale kapacita flash disku je omezena...i kdyz v dnesni dobe...

radek332 napsal:
Mam showbox 300 dá se přes USB taky nahrávat třeba na pevný disk?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jura0001



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 3:44 pm    Předmět: ShowBox S 300 nebo 500 Citovat

Zdravím a prosím o informace. Zatím jsem se zabýval jen FX7600, ale kde ty loŇské sněhy jsou, už ho nelze sehnat (ukončená výroba). Začal jsem se ohlížet po nějaké jiné značce, jelikož Ferguson nějak stagnuje s vývojem něčeho solidního, takže potřebuju vědět, jak je to s dostupností FW s EMU na digi, kde lze stáhnout program na hahrání SW (u FX to byl FX loader) a program na editaci stanic (u FX to byl FX editor). Tento přístroj se mi jeví, jako dobrá náhrada za FX 7600. Přivítám jakoukoliv radu, informaci a zkušenosti. Zatím tu tohle všechno není, pouze stručné informace oproti FX7600, to bylo rozebráno dokonale. Předem moc díky.
_________________
FX 7600 UCI2 + SW Octagon
Alt DVB + v plug
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 4:51 pm    Předmět: Re: ShowBox S 300 nebo 500 Citovat

Ferguson 7600,6600 zde byla podpora ukoncena jeste drive,nez se prestal vyrabet v podstate ho nahradil software Octagon 318,518,528 dle informaci od kolegu a zakazniku tyto pristroje maji hezky obraz,obecne si myslim ze se znackou Ferguson to nevypada moc dobre,nove HDTV modely maji procesory,ktere pouzival Ferguson 8500HDTV timto modelem zacal Ferguson jit do haje 7600,6600 jsou proste nejlepsi modely,Ferguson 6900,7900 hmm.....je to hodne levne...timto krokem jde firma Ferguson proste aby to bylo hodne levne...neni to zrovna krok tim spravnym smerem,jeste bych chtel mensi upozorneni na model Ferguson 8900HDTV,8800HDTV pouzivaji stejny procesor,nevim jak u ostatnich,ale na ten malej prodej (nastesti z duvodu konkurence) tyto pristroje maji 20 procentnni poruchovost Sad ale zpet k otazce,Showbox jsou prijimace v pohode,zrovna jako Octagon 318,528,ktere nahradi plne posledni vydarene modely Ferguson 6600,7600

Jura0001 napsal:
Zdravím a prosím o informace. Zatím jsem se zabýval jen FX7600, ale kde ty loŇské sněhy jsou, už ho nelze sehnat (ukončená výroba). Začal jsem se ohlížet po nějaké jiné značce, jelikož Ferguson nějak stagnuje s vývojem něčeho solidního, takže potřebuju vědět, jak je to s dostupností FW s EMU na digi, kde lze stáhnout program na hahrání SW (u FX to byl FX loader) a program na editaci stanic (u FX to byl FX editor). Tento přístroj se mi jeví, jako dobrá náhrada za FX 7600. Přivítám jakoukoliv radu, informaci a zkušenosti. Zatím tu tohle všechno není, pouze stručné informace oproti FX7600, to bylo rozebráno dokonale. Předem moc díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jura0001



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 5:03 pm    Předmět: Re: ShowBox S 300 nebo 500 Citovat

Admine díky, ale mám nejasno v tom, pokud si tento přístroj koupím, kde seženu níže uvedené programy a SW+patch, aby fungovala emulace na digi? Zde na podpoře jsem nalezl SW pro tyto 3 typy přístrojů (Showbox), ale není mi jasné, zda jsou to SW s patchem a pokud ano, jak je do přístroje dostanu (myslím přes RS 232), když jsem v této sekci podpory nenalezl nic jiného? Můžeš poradit, kde se dočtu více? Díky
admin napsal:
Ferguson 7600,6600 zde byla podpora ukoncena jeste drive,nez se prestal vyrabet v podstate ho nahradil software Octagon 318,518,528 dle informaci od kolegu a zakazniku tyto pristroje maji hezky obraz,obecne si myslim ze se znackou Ferguson to nevypada moc dobre,nove HDTV modely maji procesory,ktere pouzival Ferguson 8500HDTV timto modelem zacal Ferguson jit do haje 7600,6600 jsou proste nejlepsi modely,Ferguson 6900,7900 hmm.....je to hodne levne...timto krokem jde firma Ferguson proste aby to bylo hodne levne...neni to zrovna krok tim spravnym smerem,jeste bych chtel mensi upozorneni na model Ferguson 8900HDTV,8800HDTV pouzivaji stejny procesor,nevim jak u ostatnich,ale na ten malej prodej (nastesti z duvodu konkurence) tyto pristroje maji 20 procentnni poruchovost Sad ale zpet k otazce,Showbox jsou prijimace v pohode,zrovna jako Octagon 318,528,ktere nahradi plne posledni vydarene modely Ferguson 6600,7600

Jura0001 napsal:
Zdravím a prosím o informace. Zatím jsem se zabýval jen FX7600, ale kde ty loŇské sněhy jsou, už ho nelze sehnat (ukončená výroba). Začal jsem se ohlížet po nějaké jiné značce, jelikož Ferguson nějak stagnuje s vývojem něčeho solidního, takže potřebuju vědět, jak je to s dostupností FW s EMU na digi, kde lze stáhnout program na hahrání SW (u FX to byl FX loader) a program na editaci stanic (u FX to byl FX editor). Tento přístroj se mi jeví, jako dobrá náhrada za FX 7600. Přivítám jakoukoliv radu, informaci a zkušenosti. Zatím tu tohle všechno není, pouze stručné informace oproti FX7600, to bylo rozebráno dokonale. Předem moc díky.

_________________
FX 7600 UCI2 + SW Octagon
Alt DVB + v plug
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Ano jsou to firmware uz s emulaci,firmware se da snadno nahrat pres USB disk,nebo i pres RS232,pres USB staci nahrat na USB dany firmware a pres menu ho nahrat do pristroje,nic na tom neni staci postupovat dle instrukci,samotna emulace se spousti pres menu a kod 2580,to je vlastne skryte menu v tomto menu se daji menit klice...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jura0001



Založen: 26.1.2008
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Moc děkuji za cenné informace. Firmware asi zatím nemá takovou podporu, jako Octagon, který šel do FX7600 a fungovalo AU po změně algoritmu, kdy bývá do cca 3 až 4 dnů nový firmware s funkčním AU?
admin napsal:
Ano jsou to firmware uz s emulaci,firmware se da snadno nahrat pres USB disk,nebo i pres RS232,pres USB staci nahrat na USB dany firmware a pres menu ho nahrat do pristroje,nic na tom neni staci postupovat dle instrukci,samotna emulace se spousti pres menu a kod 2580,to je vlastne skryte menu v tomto menu se daji menit klice...

_________________
FX 7600 UCI2 + SW Octagon
Alt DVB + v plug
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Openbox Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní