Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Programátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:22 pm    Předmět: SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!! Citovat

Čau, postavil jsem si programátor SMARTMOUSE-PHOENIX 3,5MHz + 6MHz, už jsem ho vyzkoušel a funguje bez problému, ale vada je že když chci vyčíst, smazat, zapsat data například z PIC16F84 tak to dělá jako že to něco dělá, ale ve skutečnosti nic Crying or Very sad Když vyčítám tak se to nikde nezměnilo jen 3FF 3FF 3FF atd... A zapis nejde! Zkoušel jsem to pod WIN XP nejde! Přepínal jsem PH a SM mod, 3,5MHz i 6MHz a nic Sad Zkoušel jsem to pod WIN 98 SE a taky nic, strávil jsem už u toho dní nastavováním programu a nic nejde a přitom v ostatních programech mi jde bez problému, pokud někdo ví jak IC PROG verzi 106B nastavit tak dejte vědět Exclamation Děkuji Idea
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 10:59 pm    Předmět: Re: SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!! Citovat

programatorem Phoenix neni mozne vycist procesory PIC,na to je potreba programator ludipipo,nebo podobne...

TechniX napsal:
Čau, postavil jsem si programátor SMARTMOUSE-PHOENIX 3,5MHz + 6MHz, už jsem ho vyzkoušel a funguje bez problému, ale vada je že když chci vyčíst, smazat, zapsat data například z PIC16F84 tak to dělá jako že to něco dělá, ale ve skutečnosti nic Crying or Very sad Když vyčítám tak se to nikde nezměnilo jen 3FF 3FF 3FF atd... A zapis nejde! Zkoušel jsem to pod WIN XP nejde! Přepínal jsem PH a SM mod, 3,5MHz i 6MHz a nic Sad Zkoušel jsem to pod WIN 98 SE a taky nic, strávil jsem už u toho dní nastavováním programu a nic nejde a přitom v ostatních programech mi jde bez problému, pokud někdo ví jak IC PROG verzi 106B nastavit tak dejte vědět Exclamation Děkuji Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 4:49 pm    Předmět: Re: SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!! Citovat

admin napsal:
programatorem Phoenix neni mozne vycist procesory PIC,na to je potreba programator ludipipo,nebo podobne...

TechniX napsal:
Čau, postavil jsem si programátor SMARTMOUSE-PHOENIX 3,5MHz + 6MHz, už jsem ho vyzkoušel a funguje bez problému, ale vada je že když chci vyčíst, smazat, zapsat data například z PIC16F84 tak to dělá jako že to něco dělá, ale ve skutečnosti nic Crying or Very sad Když vyčítám tak se to nikde nezměnilo jen 3FF 3FF 3FF atd... A zapis nejde! Zkoušel jsem to pod WIN XP nejde! Přepínal jsem PH a SM mod, 3,5MHz i 6MHz a nic Sad Zkoušel jsem to pod WIN 98 SE a taky nic, strávil jsem už u toho dní nastavováním programu a nic nejde a přitom v ostatních programech mi jde bez problému, pokud někdo ví jak IC PROG verzi 106B nastavit tak dejte vědět Exclamation Děkuji Idea



Aha, no ale když vrazím do PHOENIXE kartu od U*C Dir*ct s Biosem 3 a dám režim SMART MOUSE 3,5MHz a zapnu program CWReader 2k nebo i CWman tak to vyčte vpohodě, ale když to chci vyčíst pod IC PROG tak to nejde, zřejmě je vada v nastavení komunikace mezi Softwarem a Hardwarem Rolling Eyes Neví někdo včem je chyba Question Díky Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VTronik



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 332

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 5:22 pm    Předmět: Re: SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!! Citovat

TechniX napsal:
admin napsal:
programatorem Phoenix neni mozne vycist procesory PIC,na to je potreba programator ludipipo,nebo podobne...

TechniX napsal:
Čau, postavil jsem si programátor SMARTMOUSE-PHOENIX 3,5MHz + 6MHz, už jsem ho vyzkoušel a funguje bez problému, ale vada je že když chci vyčíst, smazat, zapsat data například z PIC16F84 tak to dělá jako že to něco dělá, ale ve skutečnosti nic Crying or Very sad Když vyčítám tak se to nikde nezměnilo jen 3FF 3FF 3FF atd... A zapis nejde! Zkoušel jsem to pod WIN XP nejde! Přepínal jsem PH a SM mod, 3,5MHz i 6MHz a nic Sad Zkoušel jsem to pod WIN 98 SE a taky nic, strávil jsem už u toho dní nastavováním programu a nic nejde a přitom v ostatních programech mi jde bez problému, pokud někdo ví jak IC PROG verzi 106B nastavit tak dejte vědět Exclamation Děkuji Idea



Aha, no ale když vrazím do PHOENIXE kartu od U*C Dir*ct s Biosem 3 a dám režim SMART MOUSE 3,5MHz a zapnu program CWReader 2k nebo i CWman tak to vyčte vpohodě, ale když to chci vyčíst pod IC PROG tak to nejde, zřejmě je vada v nastavení komunikace mezi Softwarem a Hardwarem Rolling Eyes Neví někdo včem je chyba Question Díky Idea


CW je cryptoworks, to znamená, že tyto programy používají příkazy zasílané na kartu, které IC Prog nezná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 5:47 pm    Předmět: Re: SmartMouse/Phoenix - IC PROG, NEJDE VYČÍTAT!!! Citovat

VTronik napsal:
TechniX napsal:
admin napsal:
programatorem Phoenix neni mozne vycist procesory PIC,na to je potreba programator ludipipo,nebo podobne...

TechniX napsal:
Čau, postavil jsem si programátor SMARTMOUSE-PHOENIX 3,5MHz + 6MHz, už jsem ho vyzkoušel a funguje bez problému, ale vada je že když chci vyčíst, smazat, zapsat data například z PIC16F84 tak to dělá jako že to něco dělá, ale ve skutečnosti nic Crying or Very sad Když vyčítám tak se to nikde nezměnilo jen 3FF 3FF 3FF atd... A zapis nejde! Zkoušel jsem to pod WIN XP nejde! Přepínal jsem PH a SM mod, 3,5MHz i 6MHz a nic Sad Zkoušel jsem to pod WIN 98 SE a taky nic, strávil jsem už u toho dní nastavováním programu a nic nejde a přitom v ostatních programech mi jde bez problému, pokud někdo ví jak IC PROG verzi 106B nastavit tak dejte vědět Exclamation Děkuji Idea



Aha, no ale když vrazím do PHOENIXE kartu od U*C Dir*ct s Biosem 3 a dám režim SMART MOUSE 3,5MHz a zapnu program CWReader 2k nebo i CWman tak to vyčte vpohodě, ale když to chci vyčíst pod IC PROG tak to nejde, zřejmě je vada v nastavení komunikace mezi Softwarem a Hardwarem Rolling Eyes Neví někdo včem je chyba Question Díky Idea


CW je cryptoworks, to znamená, že tyto programy používají příkazy zasílané na kartu, které IC Prog nezná.




Aha, a je něco na vyčtění a zápis CW karet Question Popřípadě co se schovává v CW kartách, vím že je tam EPROMKA a PROCESOR, jako byly karty 16F84 a 24C16 pokud si dobře pamatuji a byly to GALAXY karty a co je v těchto kartách Question

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VTronik



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 332

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 6:19 pm    Předmět: Citovat

Můžu tě uklidnit, 16F84 a 24C16 tam určitě nenajdeš. Tak jednoduché to není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boy



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 540

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

Kdybys dovedl zapisovat na CW karty,tak seš milionář,můžu tě ubezpečit(Technik X),že se sebelepším vybavení-doma "nehrozíš"..... Wink
_________________
DM500s,P6010,Illusion m5 combo,Xtrend6000,Xtrend 9200,Octagon 8008 sf/mini-motor Digipower,parabola 80cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

VTronik napsal:
Můžu tě uklidnit, 16F84 a 24C16 tam určitě nenajdeš. Tak jednoduché to není.



To jsem říkal jako například, pokud si někdo vzpomíná Laughing A jinak je v těch kartách co? Dá se to zjistiť podle nějakých znaků nebo jiných specifikacích Question Že bych například na http://www.datasheetcatalog.org našel typ a pak info o ní Idea Vyděl jsem web, ale tam bylo strašně málo karet Sad Dík za rady Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

boy napsal:
Kdybys dovedl zapisovat na CW karty,tak seš milionář,můžu tě ubezpečit(Technik X),že se sebelepším vybavení-doma "nehrozíš"..... Wink




Ale na co zapisovat na CW karty? Laughing Stačí je jen vyčíst a pak to přesunout na jiné programovatelné medium Wink Vím že je těžké udělat zápis na origo CW kartu a že je na to více ochran v chipu. Dříve to šlo snadno dneska už ne Exclamation Dneska stačí když se jen vyčte CPU + EPROM a je vyhráno (pak stačí jen z H3X convertovat na D3C editovat v AsM a pak zpátky konvertovat z D3C na H3X a Finitos) a pak už jen vyčtěný obsach hodím do MULTIMAC FUCKING CARD do jednotlivých integráčů a jede se dál. Wink

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
boy



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 540

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

správný "hacker"půjde cestou nejmenší námahy a nejmenšich nákladů-viz."sdílení" o sdílení se teď dost baví všude možně,ale já osobně znám týpka,kterej už před 5rokama,měl svůj server a na něm navěšených,několik "baněk"....co,se týče popsaných věcí,které ty chceš vyčíst,tak se opravdu vyčíst dají, a jsou vyčteny,jinak by tu nepobíhal pták "emu"
_________________
DM500s,P6010,Illusion m5 combo,Xtrend6000,Xtrend 9200,Octagon 8008 sf/mini-motor Digipower,parabola 80cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 3:31 pm    Předmět: Citovat

boy napsal:
správný "hacker"půjde cestou nejmenší námahy a nejmenšich nákladů-viz."sdílení" o sdílení se teď dost baví všude možně,ale já osobně znám týpka,kterej už před 5rokama,měl svůj server a na něm navěšených,několik "baněk"....co,se týče popsaných věcí,které ty chceš vyčíst,tak se opravdu vyčíst dají, a jsou vyčteny,jinak by tu nepobíhal pták "emu"



Ano já vím že sharing je teďka populární, každej si po síti nasdílý kanály, tohle moc dobře znám tohle mí kolegové v práci provozují... IP BOX, DREAMBOX atd Rolling Eyes Ale to nejni to pravé ořechové co potřebuji Laughing Máš pravdu jde to vyčíst a dokonce je to i vyčteno, jen ty lidi si to své tajmenství nechávaj pro sebe a to je dobře Exclamation Nemá cenu to prodávat a vstupovat do rizika, je lepší si to nechat pro sebe a popřípadě pro známé Smile Pokud tomu někdo nerozumí jak to vtej kartě vůbec je tak nemá cenu to někam dávat na web volně pro každého amatéra co má kolikrát problém i podle manuálu flashnout firmware, ale to nejni podstatné podstatné je že nevím přesně co je to za typ karty Rolling Eyes Pak stačí jen vyčíst Idea Mám vyčtenou EPROMku jen cca 70% a už stačí vědět jen typ EPROMKY abych dokončil dílo a pak celé CPU. Smile Díky za rady pokud někdo ví nebo tuší co to je za typ karty Question Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 9:51 am    Předmět: TechiXovi Citovat

Sam si odporujes, v pripade, ze mas nacteno 70% eep tak ji musis znat, to da rozum, jinak ji neprectes... nemyslis? Neznam tve moznosti a schopnosti, ale podle meho sisi ukrojil dost velky krajic... tudy pro tebe cesta nevede... Zatim nemas jasno v PIC a eep, co a cim se cte a plni, myslim zatim prostuduj zakladni veci a pak teprve premyslej nad "lousknutim" algoritmu CW a Nagra... Jinak s tebou souhlasim, nekde musi byt pracoviste kde to dokazi, ale asi to tak "levne" nikdo nepusti... a proc taky... aby nekdo v "Kotěhulkách" delal klony CW a Nagra???? Bud rad, ze je to tak, jinak by do provozovani sat TV nikdo nesel a nemel bys na co koukat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TechniX



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

nalimek napsal:
Sam si odporujes, v pripade, ze mas nacteno 70% eep tak ji musis znat, to da rozum, jinak ji neprectes... nemyslis? Neznam tve moznosti a schopnosti, ale podle meho sisi ukrojil dost velky krajic... tudy pro tebe cesta nevede... Zatim nemas jasno v PIC a eep, co a cim se cte a plni, myslim zatim prostuduj zakladni veci a pak teprve premyslej nad "lousknutim" algoritmu CW a Nagra... Jinak s tebou souhlasim, nekde musi byt pracoviste kde to dokazi, ale asi to tak "levne" nikdo nepusti... a proc taky... aby nekdo v "Kotěhulkách" delal klony CW a Nagra???? Bud rad, ze je to tak, jinak by do provozovani sat TV nikdo nesel a nemel bys na co koukat...



Ano, mám vyčtenou epromku, ale problém je že na to mám program co vyčítá jen epromky, ale problém je že nenapíše oč jakou jde Sad A sice program napíše "100% COMPLETE!!!" tak já odhaduji že asi tak 70% to skutečně vyčetlo, ale možná se to jen domnívám třeba to fakt na 100% je vyčtený Rolling Eyes Ale ty hlavní zdrojový kody mám Cool Proto se tu ptám co je vtom schovaný za PIC a EPROM Question Rolling Eyes Jo a právě sem prostudoval vše co bylo možné a softu tu mám kopice vše sem vyzkoušel, ale jediný problém je co je to za PIC + EPROM dál už víc nepotřebuji vědět dál už vím co stím Laughing Ano musím stebou souhlasit nebejt těch borců co to dokázaly prolomit tak by jsme se dneska nikdo nekoukal na DVB-S TV Wink A nikdo by se hluboce nešťoural v satelitních receiverech... Já osobně sem stím začal před několika lety, jen z nápadu když jsem klonoval SIM karty tak mě napadlo že to samý jsou karty do satelitů (dřív sem o tom nic nevěděl pouhej amatér Confused ) a tak sem studoval, ale v praxy jsem nic moc nezkoušel... a jak šel čas tak sem po čase to dal do kupy i s velkou pomocí ostatních Smile A dneska už jsem někde jinde co opravuje satelitní receivery, flashuje, montuje rozvody satelitních tv, atd Smile Díky za další rady Idea

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Programátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní