Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

humax setting

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Humax
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:02 pm    Předmět: humax setting Citovat

Ahoj dnes jsem si zakoupil humax crci 5500 a rád bych se zeptal jestli jde někde sehnat nějaký setting na tento přístroj?? Mám ferguson a přes kabel to jde poslat do přístroje a ještě otázka jestli jde kabel použít z fergusona nebo je nějak jinak křížený? Omlouvám se pokud to jsou špatné dotazy.děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apo



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:10 pm    Předmět: Re: humax setting Citovat

Snoopy napsal:
Ahoj dnes jsem si zakoupil humax crci 5500 a rád bych se zeptal jestli jde někde sehnat nějaký setting na tento přístroj?? Mám ferguson a přes kabel to jde poslat do přístroje a ještě otázka jestli jde kabel použít z fergusona nebo je nějak jinak křížený? Omlouvám se pokud to jsou špatné dotazy.děkuji.

Záleží aký chceš setting - ale tu máš na výber.Kábel sa používa krížený null modem 2-3,3-2,5-5 - teda ako na Ferdu ak chceš niečo na Humax pozri sem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Díky moc mě stačí astra 3a,astra1 a hotbird takže si vyberu Very Happy ještě prosím přes jaký program to jde poslat do Humaxe? já mám vše jen na fergusona.dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apo



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 7:49 am    Předmět: Citovat

Snoopy napsal:
Díky moc mě stačí astra 3a,astra1 a hotbird takže si vyberu Very Happy ještě prosím přes jaký program to jde poslat do Humaxe? já mám vše jen na fergusona.dík.

Ja používam na setting HNFSmatr20,nájdeš ho TU a FW nahrávam cez WDN4OAK - nájdeš ho tiež tam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 5:20 am    Předmět: Citovat

Díky moc za typy a ted jdu zjistit jestli je na ferguson stejně křížený kabel nebo kde se dá sehnat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 10:03 am    Předmět: Citovat

tak jsem si udělal kabel podle návodu jsou osazeny jen tři drátky 2-3, 3-2, a 5-5 ??? na humax 5500? jestli je to správně pak nevím kde je chyba když mi to nekomunikuje s PC. potvrdte někdo jestli to mám dobře.dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

tak jsem vyzkoušel spousty možností ale vždy to napíše : ERROR-Id neví někdo co to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apo



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Snoopy napsal:
tak jsem vyzkoušel spousty možností ale vždy to napíše : ERROR-Id neví někdo co to je?

Kábel máš v poriadku,ale po spustení programu musíš ísť do nastavenia a tam si nastaviť - typ prijímača,ID prijímača ...pozri prílohu
Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Diky Apo Very Happy už se s ním začínám seznamovat Very Happy a přístroj mě poslouchá...jen při nahrávání softwaru my to hodí asi nějakou chybu na přístroji to píše nějaké rA nebo nějaké znaky myslím že je to rA a pak se mi zasekne.tak nevím ale software tak nutně měnit nepotřebuju. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apo



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

Snoopy napsal:
Diky Apo Very Happy už se s ním začínám seznamovat Very Happy a přístroj mě poslouchá...jen při nahrávání softwaru my to hodí asi nějakou chybu na přístroji to píše nějaké rA nebo nějaké znaky myslím že je to rA a pak se mi zasekne.tak nevím ale software tak nutně měnit nepotřebuju. Surprised

Pozor na ID loadera - sú 3 druhy -0015.0000 - 0015.0200 a 0015.0600 - takže ty musíš nahrávať soft,ktorý prislúcha tvojmu ID Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopy



Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

zkoušel jsem přehrát humax 5500 měl jsem tam ID 0015.0000 a když se pokouším ho tam dát znova vždy to hodí chybu a je uplně mrtvej neví někdo jak to řešit a který použít firmware z těchto 3 k tomuto ID? HCC10500-00 , HCC10500-02 , HCC10500-06 asi dělám někde chybu a špatně to instaluju vždy to hodí chybu bud Error-ID nebo rA a je modrá obrazovka....poradí někdo? Smile a ted mi na displeji spítí jen C 2.04 a nic....no ten humax mi dává zabrat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
apo



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:57 am    Předmět: Citovat

Snoopy napsal:
zkoušel jsem přehrát humax 5500 měl jsem tam ID 0015.0000 a když se pokouším ho tam dát znova vždy to hodí chybu a je uplně mrtvej neví někdo jak to řešit a který použít firmware z těchto 3 k tomuto ID? HCC10500-00 , HCC10500-02 , HCC10500-06 asi dělám někde chybu a špatně to instaluju vždy to hodí chybu bud Error-ID nebo rA a je modrá obrazovka....poradí někdo? Smile a ted mi na displeji spítí jen C 2.04 a nic....no ten humax mi dává zabrat Smile


Na tejto stránke nájdeš potrebný FW pre tvoje ID 0015.0000 Loader C2.04 - v prípade nejasností ti tam aj odpovedia Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Humax Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní