Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Ferguson Ariva 100E
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LH



Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 7:49 am    Předmět: Citovat

to losos: píšeš měl jsem připojenou Arivu jako clienta k DM...., ale to mi taky funguje, Ariva jako client k AZboxu je 100% stabilní. Jediný co se mi nedaří je mít Arivu jako newcamd server a jako cliena k ní připojit AZbox Sad .. Zkoušel jsi to i opačně , tedy mít server Arivu a jako clienta mít DM?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
losos



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Valašské Království

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ne, to jsem nezkoušel a už ani nemohu... Příště to napiš jasněji a přesněji.
Jinak je známo, že Ariva jako server pracuje dobře jen s jedním klientem. Tak by ses měl tomu přizpůsobit...
Např. také i proto, že Ariva nemá funkční blocker...atd...

_________________
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR, Ariva 200 HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so prosinec 25, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s připojením přijímače na CARDSHARING SERVER?
Případně jaký firmwer a nastavení přístroje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny1234



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 3:19 pm    Předmět: Citovat

Funguje to bez problému, firmvare mám 1.07B1_patch A100, nastavení je jednoduché. Problémy bývají spíše v nastavení domácí sítě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za info Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krega



Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 9:30 pm    Předmět: Citovat

teraz je možnosť v MENU na ich stránke zmeniť prihlásenie na druhu adresu IP,napr.23.5 E ide bez sekania a stabilne
_________________
Ferguson FX 7600,7318, Ariva 200 HD, 100HD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veresova



Založen: 8.9.2009
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

Nový FW v2.08B4

Zjištění:
Informace Moving dish zmizí při přetočení paraboly. Bez TimeShift rychlejší přepínání.

Verze softwaru V2 přináší nové funkce:
---------------------------------------------
1. Web rádia - internetové rádio služby založené na http://dir.xiph.org
Přehrávání Internetového rádia závisí na rychlosti připojení a stabilitě sítě. Všimněte si, že některé servery mohou být plné při pokusu o přístup na ně, v tomto případě rádio nelze přehrát. Maximální počet možných společných posluchačů závisí na nastavení serveru.

2. Podporované multimediální přípony souborů jsou uvedeny níže. Ne všechny soubory s těmito příponami ty jsou přehratelné - některé soubory mohou obsahovat nepodporované kodeky a nebo nastavení (např. DivX).
- Zvukové soubory: MP1, MP2, MP3, MP3 Pro, Ogg, FLAC, WAV (jen PCM)
- Video soubory kontejnerů: AVI, MKV, MPEG, MPG, VOB, TS, TRP, mp4, DVR (výchozí formát záznamu)
-> video kodek podporován v kontejnerech: MPEG2, H.264 (až 8 RF)
-> audio kodek podporován v kontejnerech: mp3, aac, ac3
- Titulky ve formátu SRT UTF-8
- Obrázkové soubory ve formátech: BMP, JPEG, JPG

POZOR !
- Při přehrávání některých souborů může dojít k selhání nebo chybě.
- Soubory chráněného obsahu (Copy protected) nejsou přehratelné.
- Přehrávání může trpět dočasným přerušením (zmrazením obrazu, rychlejší / pomalejší přehrávání, atd.) při změně jazyka zvuku (zvukové stopy).
- Poškozené filmové soubory nemusí být přehrávány správně.
- Videa s vyšším rozlišením než 1920x1080 @ 25/30P nebo 1280x720 @ 50/60P nemusí fungovat správně.
- Nezaručujeme plynulé přehrávání filmů kódovaných v profilech úrovně 4,1 nebo vyšší v H.264.
- Přehrávání video souborů s datový tokem nad 30 Mbps může být nesprávné.

Poznámka: Upozorňujeme, že po aktualizaci se doporučuje obnovit tovární nastavení.
Neobnovujte seznamy programů, které jsou vytvořeny v předchozích verzích softwaru! Nahrání takového seznamu programů může způsobit chyby v přijímači.
Místo nahrávání seznamu programů doporučujeme použití funkce FastScan, nebo některý ze vzorových seznamů výrobce jako základ pro vytvoření vlastního seznamu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 10:13 pm    Předmět: Sdílení INETBOX 300 (DM500) a Ariva 100 Citovat

Mám problém s nastavením sdílení karty Skylink ICE.
INETBOX 300 (DM500) mám jako server a Arivu 100 propojenou překříženým kabelem na přímo dlouhým 30m. Při pokusu o ping se vždy po čase ukáže hláška PING FAILED a kontrola spojení selže. Když, ale připojím místo přijímače Ariva notebook a provedu ping, tak vše proběhne dobře. To samé i obráceným směrem.

Nemáte někdo nějaký nápad, kde dělám chybu?? Za každou radu předem děkuji....


Naposledy upravil clip dne ne březen 20, 2011 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VTronik



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 332

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 6:23 pm    Předmět: Citovat

Když připojíš LAN kabel do Arivy, blikají ti vzadu u zásuvky kontrolky signalizující připojení k síti?
Pokud ano a stále ti hlásí ping failed, máš prostě chybu v nastavení adres IP. Zřejmě zaměňuješ IP adresu klienta a IP adresu serveru v nastavení Arivy. Málo informací pro další hodnocení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 9:59 pm    Předmět: Citovat

VTronik napsal:
Když připojíš LAN kabel do Arivy, blikají ti vzadu u zásuvky kontrolky signalizující připojení k síti?
Pokud ano a stále ti hlásí ping failed, máš prostě chybu v nastavení adres IP. Zřejmě zaměňuješ IP adresu klienta a IP adresu serveru v nastavení Arivy. Málo informací pro další hodnocení...

Ping konečně maká, měl jsem špatně nastavenou síť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejnss



Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

Mám problém nejspíš s přehříváním Arivy100E, po chvili vytuhne a musi se vytahnout z proudu, na HD kanálech zamrzne o dost rychleji. Nejaka rada, vychytávka ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VTronik



Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 332

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

To bude asi na servis. Může být chyba ve zdroji (vysychání elytů), ale i jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 12:58 am    Předmět: Citovat

no zadny vadny zdroj,toto je obecny problem prijimacu ARIVA,jinak je to opravdu tim procesorem,ja jsem snad uz o tom zde psal,ze ARIVA ma strasne male chladice,oproti jinym treba Opticum X403,nebo Edison mini IP,ty maji stejne procesory,ale dobre vyresene chlazeni u ARIVA prijimacu se setrilo,tomu take odpovida cena,obcas se stane,ze samotny chladic je spatne zapajen a tim drzi jenom jednou stranou na procesoru,obecne doporucuji nahrat starsi firmware a nedavat RGB rozhrani,co jsem testoval tak novy firmware ve spojeni s prepnutim na RGB neni dobra kombinace,procesor je vic zatizeny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rejnss



Založen: 25.3.2009
Příspěvky: 70

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 11:04 am    Předmět: Citovat

admin napsal:
no zadny vadny zdroj,toto je obecny problem prijimacu ARIVA,jinak je to opravdu tim procesorem,ja jsem snad uz o tom zde psal,ze ARIVA ma strasne male chladice,oproti jinym treba Opticum X403,nebo Edison mini IP,ty maji stejne procesory,ale dobre vyresene chlazeni u ARIVA prijimacu se setrilo,tomu take odpovida cena,obcas se stane,ze samotny chladic je spatne zapajen a tim drzi jenom jednou stranou na procesoru,obecne doporucuji nahrat starsi firmware a nedavat RGB rozhrani,co jsem testoval tak novy firmware ve spojeni s prepnutim na RGB neni dobra kombinace,procesor je vic zatizeny...
A myslim ze tomu prispiva i to ze jede sdileni jako client muze to hrat jeste sitovka Sad Premyslim zda zkusit reklamovat nebo se pokusit pridelat nejaky jiny chladic, myslim ze tam je jen takovej kus plechu ...

Mam jeste jednu arivu, ta zpocatku take zamrzala ale pak to nejak z neznamych duvodu pominulo, myslel jsem ze to bylo FW ale asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 8:18 pm    Předmět: Ariva 200 Citovat

Neco podobneho jsem popisoval cca pred 2 roky. Dilenske zpracovani a instalace chladice na procesoru a absence chladice na integraku HDMI je rovno zaka zvlastni skoly. Chladic nedolehal, byl jen jednim koncem "opren o hranu procesoru", proste nakopat jim do rekta je malo. Na jedne Arive svab HDMI odesel prehratim na druhe jsem na nej prilepil AL chladic, vse OK Procesoru jsem dodal lepsi chladic a maly vetrak (tichy) a vse je jiz 2 roky OK. Stejne nam Arivy panko Glisnick casem odstavi a bude vymalovano Exclamation Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní