Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Blocker

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ninja



Založen: 9.11.2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 12:38 pm    Předmět: Blocker Citovat

Ahoj, prosím o radu někoho zkušenějšího ve věcech blokování zápisů na kartách S..link nebo C..link. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem funguje předplacení např. balíčku Multi na konkrétní kartě. Je to tak, že pokud si ho předplatím, operátor mi pošle nějaké zápisy na mou kartu a tím mi zprovozní sledování programů? A jak to funguje následně po vypršení lhůty? Stává se mi totiž, že mi programy běží ještě i několik dní po této lhůtě předplatného. Znamená to, že mi operátor opět zašle na mou kartu další zápisy a tím vyřadí mou kartu z možnosti příjmu? A s tím souvisí má otázka ohledně blockeru. Existuje nějaký blocker, který by zabránil zapsání instrukcí na mou kartu a ta by tak přijímala balíček multi dál, do té doby, než by např. operátor změnil plošně kody? Někde jsem četl, že např. S..link mění kody snad jen párkrát za rok, takže bych teoreticky mohl sledovat předplacené programy i několik měsiců? Předem díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

ano u klasickych cryptoworks karet ziskas nejaky ten tyden navic,oni budou postupne vypadat nejake kanaly u novyh ICE to nejde aktivace cca na 10 dni....pak se obnovuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 2:56 pm    Předmět: ninja Citovat

No, nemyslim, ze na tom az tak moc nachytracis, zakladni problem je v tom, ze (dle meho nazoru) nedelaji kazdemu casovy zapis dnem kdy zaplatis a do kdy ti presne konci predplatne, ale pouziji nejaky vhodny zapis jiz pouzivany pro nejaky balik karet, a ten ti prdnou na kartu, samo sebou takovy aby v tom rozpeti byla i tva predplacenka, muze to byt i o nejaky den delsi... co daji zcela presne do PC je ukonceni tve predplacenky a pak jiz jen na tve karticce maznou prislusne opravneni... to je asi tak vse co se deje. Presne jak pise admin, pak ti padaji postupne baliky a jednotliva opravneni dle jejich skutecnych casovych hodnot na karticce. Pokud pouzijes bloker, muze se stat, ze ti par dni pred padem takto prodlouzeneho premioveho zapisu padne klasicky gratisovy zapis a budes mit neco, ale zase na ukor neceho, nebudes mit nejaky zakladni balik programu atd. Pokud si das natahnout gratisovy, tak ti v tom okamziku maznou premiovy, kteremu jiz uplynul cas. Tudy cesta opravdu nevede.. a pokud ano, tak velmi trnita... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ninja



Založen: 9.11.2007
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 4:27 pm    Předmět: Citovat

Aha, takže i na gratis programy jsou nějak často posílány zápisy? Jak často, ví někdo? Pokud by to bylo např. 4x do roka, tak by se to vyplatilo, ne? A nemá někdo případně odkaz, kde by se dal ten blocker koupit? Je to nějaký univerzální CI modul? Nebo nějaký upravený?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ampere



Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 3:10 am    Předmět: Citovat

admin napsal:
ano u klasickych cryptoworks karet ziskas nejaky ten tyden navic,oni budou postupne vypadat nejake kanaly u novyh ICE to nejde aktivace cca na 10 dni....pak se obnovuje...


Nepiš nesmysly,nejdříve si to ověř!Každodenní změna klíčů,více už o tom psát nemusím,blocker u ice ti je uplně na nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

ty pises hloupsti zadna zmena klicu kazdy den neni,aspon pred cca 4 mesici to tak nebylo a pochybu ze tomu je tak ted....co se tyka ICE,tak je to k nicemu,ale o tom jsem psal....ale ani u ICE karty neni kazdy den zmena klicu,nezkoumal jsem EMM,ale uvazuju selskym rozumem,kdyz kartu nepouzivam 2 dny dam ji nasledne do pristroje s blockerem,tak me funguje,kdyby byla zmena klicu kazdy den,tak by rozhodne nefungovala...tak klidek...

ampere napsal:
admin napsal:
ano u klasickych cryptoworks karet ziskas nejaky ten tyden navic,oni budou postupne vypadat nejake kanaly u novyh ICE to nejde aktivace cca na 10 dni....pak se obnovuje...


Nepiš nesmysly,nejdříve si to ověř!Každodenní změna klíčů,více už o tom psát nemusím,blocker u ice ti je uplně na nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní