Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Dotaz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - originální
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martas57



Založen: 2.10.2008
Příspěvky: 74
Bydliště: třinec

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:10 pm    Předmět: Dotaz Citovat

Zdravím.Chlapi, u Fergusona 6900 s originálním firmwerem 1.20 ta ICE karta funguje?Máte to tady sice uvedeno,ale tím,že tam chybí čárky ve větě,tak v tom mám zmatek(předpokládám,že s 616 nefunguje,ale s tou 1.20 jede).Díky.M
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:26 pm    Předmět: Re: Dotaz Citovat

ano s originalnim firmwarem 1.20 to opravdu funguje,ale ted me psal jeden zakaznik...citace...

Dobrý den,
již jsem Vám psal ohledně karty Skylink Ice a přijímače Ferguson 6900CR. Na základě Vašich rad jsem dodal do přijímače originální fim. 120, ale mám takový problém. Občas se mi stává, že vypadne obraz na dobu asi 5 sekund a následně sám naskočí (není to pravidelné a někdy častěji i po sobě - jakoby při nějakém kódování- nevím). A ještě jeden poznatek, pokud najedu do Menu - Informace o kartě tak následně přijímač zamrzne (teda pouze dekódování karty - nejdou kódované programy pouze volné) a pomůže až restart (vypnutí vypínačem). Jinak zde informace o kartě zde nejsou (nesouhlasí číslo karty a doba platnosti není vůbec)


martas57 napsal:
Zdravím.Chlapi, u Fergusona 6900 s originálním firmwerem 1.20 ta ICE karta funguje?Máte to tady sice uvedeno,ale tím,že tam chybí čárky ve větě,tak v tom mám zmatek(předpokládám,že s 616 nefunguje,ale s tou 1.20 jede).Díky.M
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Čipové karty - originální Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní