Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Ferguson 6318 ICE karta
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 2:31 am    Předmět: Ferguson 6318 ICE karta Citovat

Po nejake dobe se me dostal do ruky vadny prijimac Ferguson 6318,ktery se podaril opravil,nedalo me to otestoval jsem novou ICE kartu skylink,na nejaky 6822 firmware,ktery nemel ani cestinu tato karta vlastne vubec nefungovala,respektive kousani a dlouhe doby dekodovani,kdyz se preplo na jiny kanal,pak jsem otestoval firmware,ktery ma originalni ctecku 6318CW a take nic,fungovalo to,ale pouze na nekterych malo kanalech,samozrejme klasicka cryptoworks jede dobre s timto firmware,nakonec jsem otestoval legendarni firmware dvbxtreme_AF7_RC7 s vypnutou emulaci a ejhle ono to funguje,doba dekodovani pri prepinani okamzita,ale je nutne udelat jednu jednoduchou softwarovou upravicku,na danem kanalu stiskneme tlacitko "0" na obrazovce vidime vsechny kodovaci systemy a ID,ktere dany kanal pouziva,vsechny jsou zafajfkovane,vybereme pouze "0D96" a u vsech ostatnich zrusime fajfku,tento krok je nutne udelat u vsech kanalu (dokonce funguje i ceska TV ani na originalnim cryptoworks me to nefungovalo...obecne co prevedl skylink prechodem na ICE karty si hodne ublizil,jelikoz tyto karty jak videt nefunguji ani v originalnich cteckach...) tak nebo tak i takoe staricke 6318,6018 funguje na tuto kartu naprosto v pohode Smile da se predpokladat,ze to bude fungovat i na 7318,7018...firmware jsou k dispozici na http://sat-upload.net/index_old.php

Naposledy upravil admin dne so září 10, 2011 2:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peco



Založen: 7.6.2006
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Vdaka za info, urcites sa zide Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trp



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
a je nejakej firmware kterej pousti i opravneni na kartu? Take jsem experimentoval a nejlepe mi fungoval dvbxtreme_AF7_RC7. Ale jen do te doby nez skoncilo global free. Tedko nejsem schopnej dostat na kartu zaznamy. Ale nejhorsi je ze jsem mel dneska strcenou kartu v Topfieldu 6000 (Přijímač Topfield TF 6000 CR byl opatřen certifikátem (licencí) IRDETO ACCESS od operátora Skylink pro plnou kompatibilitu s novými přístupovými dekódovacími kartami Skylink ICE.) a tam taky nic. Kdyz se na ni podivam tak je tam porad v operator FFFF. Zkousel jsem i reaktivaci karty a taky prd. Jsem si nabeh s ICE kartou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trp



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Tak konecne se povedlo. Zapisy prisly v Topfieldu, do Fergusna jsem nahral dvbxtreme_AF7_RC7 a uz zase dekoduje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balta



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:03 pm    Předmět: Nesmrteľný FERGUSON AF6318CR? Citovat

Dlho som tu nebol pozrieť a mohol som si ušetriť kopu nervov a námahy... Mám doma dva prijímače AF6318CR. Keď DIGI prešla na N3, kúpil som kartu Skylink CW, nahral som do jednej mašinky soft AF6318CR_na_AF6318CW a šlape to bez nejakých väščích problémov... Teraz som chcel kúpiť kartu aj do druhej mašinky, ale CW karty už neboli, tak som musel kúpiť ICE kartu. Mal som soft dvbextreme_AF7_RC7 a ani ma nenapadlo, že by to naň mohlo fungovať (musím sem kuknúť častejšie).
Tak som tam nahral soft na CW, bohužiaľ s rovnakým výsledkom ako Admin. Už som myslel, že mašinka pôjde do starého železa. Bolo mi jej ľúto, tak som tam v zúfalstve nahral soft AF6318CR_TSH_E6820 zo stránky výrobcu http://www.ferguson-digital.eu/en/download/func-startdown/98/ a ajhľa...Ferdík znovu ožil Very Happy... Pri prvom navolení programu mašinka vypíše "Žiadna služba", chvíľu rozmýšľa a po čase sa program zapne. Pri každom programe to trvalo rôzne dlho, ale väčšinou to bolo tak 10-20 sekúnd... Pri ďalšom navolení rovnakého programu už program nabehol hneď... Čo sa týka vzhľadu menu, je to dosť biedne, ale fungujú všetky programy a netreba ani nič dodatočne nastavovať... Občas niektorý program vypadne, ale po jeho opätovnom navolení znovu nabehne. Zatiaľ tiež fungujem v skúšobnej dobe, keď mám dva mesiace platené programy zdarma, tak uvidíme, čo sa stane potom Very Happy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
trp



Založen: 6.10.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

Tak tenhle firmware bude muset jeste odzkouset protoze pres dvbxtreme_AF7_RC7 mi nechodi zapisy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balta



Založen: 12.8.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 7:19 pm    Předmět: A dva mesiace sú fuč.... Citovat

Tak dva mesiace ubehli ako voda a čo sa týka zápisov, tak soft AF6318CR_TSH_E6820 zrejme nefunguje...zápisy neprešli a zostala tma... Keďže mám doma len dvoch Ferdíkov, nemal som ako dostať na kartu zápisy, tak som skúsil tento soft http://www.ferguson-digital.eu/en/download/func-startdown/27/... A soft s označením AF6318CR_TSH_E6812_AUSTRIA zafungoval, zapisy po chvíľke prešli a ide celý základný balíček SKYLINK... Very Happy.
A tak Ferdík stále žije... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 7:47 pm    Předmět: Re: A dva mesiace sú fuč.... Citovat

Zajimava informace firmware jsou k dispozici na http://upload.gsmobil.net sekce "Ruzne" pro Ferguson 6318 a 7318,pro 7018 a 6018 si ho kazdy muze upravit zmenou hlavicky v programu AUC_edit

balta napsal:
Tak dva mesiace ubehli ako voda a čo sa týka zápisov, tak soft AF6318CR_TSH_E6820 zrejme nefunguje...zápisy neprešli a zostala tma... Keďže mám doma len dvoch Ferdíkov, nemal som ako dostať na kartu zápisy, tak som skúsil tento soft http://www.ferguson-digital.eu/en/download/func-startdown/27/... A soft s označením AF6318CR_TSH_E6812_AUSTRIA zafungoval, zapisy po chvíľke prešli a ide celý základný balíček SKYLINK... Very Happy.
A tak Ferdík stále žije... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fbrabec



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 8:35 pm    Předmět: Re: A dva mesiace sú fuč.... Citovat

Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si kartu irdeto od skylinku. Nahrál jsem soft, jak doporučujete(.....aUSTRIA...)... Karta ještě nebyla nikdy v příjimači a nebyla tudíž aktivována. Dnes jsem dal do čtečky kartu a píše mi to invaild smart card. Poslal jsem i zápisy na kartu a stále nic... halvně netuším proč mi to píše invaild smart card- tam bude nesjpíš zakopaný pes... Díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:17 pm    Předmět: Re: A dva mesiace sú fuč.... Citovat

protoze jste koupil neco co ve vasem prijimaci nebude nikdy fungovat,koupil jste ciste irdeto skylink a ne ICE skylink,ja vim irdeto jsou trosku levnejsi,ale nekdy se navyplati sestrit...jedine reseni je vymena satelitnitho prijimace,staci klidne opticum 4160,nebo koupit jinou kartu doporucuji cslink,ona sice ICE karta funguje na 6318,ale neni to moc spolehlive....

fbrabec napsal:
Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si kartu irdeto od skylinku. Nahrál jsem soft, jak doporučujete(.....aUSTRIA...)... Karta ještě nebyla nikdy v příjimači a nebyla tudíž aktivována. Dnes jsem dal do čtečky kartu a píše mi to invaild smart card. Poslal jsem i zápisy na kartu a stále nic... halvně netuším proč mi to píše invaild smart card- tam bude nesjpíš zakopaný pes... Díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DJDave



Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 365

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 9:34 am    Předmět: Citovat

Nebo zakoupit CI modul Irdeto.... pak bude vše fungovat. Wink
_________________
Optibox ANACONDA HD, Filipek 6010, 37LH5000,SG-2100(23,5°; 19,5°; 16°; 13°; 1°w)
Klidně pomohu...pokud mohu. " Nalímku...kde jseš.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fbrabec



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 11:16 am    Předmět: Citovat

DJDave napsal:
Nebo zakoupit CI modul Irdeto.... pak bude vše fungovat. Wink


Bohužel nemá šachtu....
Já jsem si myslel, že 6318 má univerzální čtečku... asi nemá cenu čekat na nějaká soft, který by umožnil používat irdeto kartu... díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fbrabec



Založen: 15.11.2005
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 11:18 am    Předmět: Re: A dva mesiace sú fuč.... Citovat

Jinak kartu jsem si objednal v akci výměna od skylinku... nemohl jsem si vybírat, jakou kartu chci

admin napsal:
protoze jste koupil neco co ve vasem prijimaci nebude nikdy fungovat,koupil jste ciste irdeto skylink a ne ICE skylink,ja vim irdeto jsou trosku levnejsi,ale nekdy se navyplati sestrit...jedine reseni je vymena satelitnitho prijimace,staci klidne opticum 4160,nebo koupit jinou kartu doporucuji cslink,ona sice ICE karta funguje na 6318,ale neni to moc spolehlive....

fbrabec napsal:
Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si kartu irdeto od skylinku. Nahrál jsem soft, jak doporučujete(.....aUSTRIA...)... Karta ještě nebyla nikdy v příjimači a nebyla tudíž aktivována. Dnes jsem dal do čtečky kartu a píše mi to invaild smart card. Poslal jsem i zápisy na kartu a stále nic... halvně netuším proč mi to píše invaild smart card- tam bude nesjpíš zakopaný pes... Díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

urcite mohl,proste jste ji nemel menit,pokud jste pred tim prijimal jenom zakladni nabidku providera 04 pak je to uplna blbost,podle me az prijde cas,tak to skylink bude menit zadarmo,ale to byt vubec nemusi,coz si take myslim,co skylink udela je to,ze odpoji 0D03,0D70 na premiovych kanalech k tomu pokud jste prijimal multi balicek,tak tam jde snad o jeden kanal,ktery je novy a funguje jenom na novych ICE a irdeto kartach,jinak podle toho co pisete tak nemate cistou irdeto kartu,ale ICE vymena a ta by v prijimaci Ferguson 6318 mela tak nejak fungovat,zkuste ji vytahnout a zatahnout jestli se nechyti v menu by to urcite melo psat cryptoworks....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DJDave



Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 365

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

Výměna je pouza ICE, to znamená, že ve čtečkách CW i s firmware, pro podporu CW to bude OK. Wink
_________________
Optibox ANACONDA HD, Filipek 6010, 37LH5000,SG-2100(23,5°; 19,5°; 16°; 13°; 1°w)
Klidně pomohu...pokud mohu. " Nalímku...kde jseš.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní