Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Nové příjímače od španělského výrobce značky Qviart Linux Enigma2.

SPARK Pingulux (plus,mini) GM990 LINUX
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gonzalesova

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 5:42 pm    Předmět: Citovat

JOSKOO, V TĚCH SERVICES COS TADY DAL NEVIDÍM SRVID EROXŮ: 36E4, 36E7. JAK TO????

Chtěl jsem ti odeslat novější oscam soubory pro HDMU ale nenašel jsem tady způsob jak to udělat.

Pro posouzení, jestli není chyba v konfiguraci bych ještě potřeboval vidět jak máš nakonfigurovaný oscam.user a oscam.server (čtečku, která je zodpovědná za čtení Eroxů) a možná taky ještě oscam.conf. Pak se snad pohneme z místa...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOSKAA

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to udělal, reset pinu a pak reautorizaci a stále to nejde.

instrukce po reautorizaci
EMM error
UK / G / S / UQ
0 / 54 / 0 / 0

EMM written
UK / G / S / UQ
0 / 127 / 22 / 14

EMM skipped
UK / G / S / UQ
0 / 2 / 0 / 0

EMM blocked
UK / G / S / UQ
0 / 0 / 0 / 0
kód:
gonzalesova

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 8:01 pm    Předmět: Citovat

Oprávnění na kartě máš, to je OK. Ale pravděpodobně máš špatně nastavený oscam. Dej sem ty konfig. soubory co jsem psal a pak můžeme analyzovat co je špatně.
JOSKAA

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 8:25 pm    Předmět: Citovat

kód:
gonzalesova

konfig. soubory jsem poslal na soukromou zrávu.
gonzalesova

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 8:36 pm    Předmět: Citovat

Schází oscam.user.

Máš kartu ICE (0D96) nebo Irdeto?
JOSKAA

PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 9:08 pm    Předmět: Citovat

Kartu mám ICE (0D96)
gonzalesova

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 9:02 am    Předmět: Re: Argus Pingulux Citovat

[quote="admin"] Edision jsou dobre prijimace,ktere umoznuji nahrati dvou systemu a neprekonatelne jsou jako server "oscam" ve Sparku ,utahne velke mnozstvi klientu,zadne kousani kdyz to vezmu s nadsazkou kam se hrabe broadcom enigma2 prijimace [/b]

Rád bych se vás zeptal jaký oscam používáte ve sparku jako server. Já používám OSCAM 1.20-unstable_by_EasyBuild_svn build #5953 a občas se potýkám s timeouty. Díky předem.
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2013 2:06 pm    Předmět: Re: Argus Pingulux Citovat

ja tam davam starsi a to ymod-t34

http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/oscam-ymod/

a pak jeste mgcamd,dvbapi v tomto pripade nepouzivam...

[quote="gonzalesova"]
admin napsal:
Edision jsou dobre prijimace,ktere umoznuji nahrati dvou systemu a neprekonatelne jsou jako server "oscam" ve Sparku ,utahne velke mnozstvi klientu,zadne kousani kdyz to vezmu s nadsazkou kam se hrabe broadcom enigma2 prijimace [/b]

Rád bych se vás zeptal jaký oscam používáte ve sparku jako server. Já používám OSCAM 1.20-unstable_by_EasyBuild_svn build #5953 a občas se potýkám s timeouty. Díky předem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 1:25 am    Předmět: HDMU firmware a plugin CZ/SK Archiv Citovat

Tak konecne funguje bezproblemu tento velice oblibeny multimedialni plugin s nazvem CZ/SK Archiv pro HDMU firmware v pluginu,krome nasich a slovenskych TV najdete i ruzne dalsi lokalni televize vcetne internetove stream.cz ,plugin ma jeste mnohem zajimavejsi sekci a to jsou VIDEO archivy,konecne funguje i na nejlepsim firmware pro spark prijimace a to je HDMU Razz ,konfigurace se kterou tento plugin funguje je tato,nejnovejsi firmware HDMU je mozno stahnou na

http://upload.gsmobil.net/Edison%20Pingulux/Enigma2/firmware/HDMU%20Team/

HDMU_11592_E2_spark_211_git_5565_nodebug_mix_Flash.zip

firmware je urcen pro vsechny spark prijimace,tedy krome pingulux (plus) ho muzete bezproblemu nahrat i do Golden Media Spark GM990 a verze samotneho archivu je ta posledni

http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/CZ_SK_Archiv/

enigma2-plugin-extensions-archivczsk_0.70_beta_2_all.zip

nahrat klasickym zpusobem bud pres USB flash disk,nebo pres adresar /tmp a pak pomoci spravu software ...

menu+plugins+sprava software+instalovat mistni rozsireni+ dle toho,kde mate dany soubor nahran....samozrejme pred nahratim do prijimace,nbo usb flash disk soubor rozbalit,kde po rozbaleni ma koncovku .ipk

a pozor pripravte se dabelsky pekny obraz....

Naposledy upravil admin dne pá listopad 01, 2013 11:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
costeno

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:43 pm    Předmět: DO na golden media spark reloaded Citovat

Zdravím,mám prosbu,vlastním golden media spark reloaded,prijmač funguje bez problemy de sparku,nahral enigmu 2 včetně ti 2 soubory a nejsem schopen rozchodit novy dalkový ovladání,jsem schopen se dostat přes total commander přes FTP do prijmače ale nevím kde a jak změnt atributy na 755,prosím o pomoc.s pozdravem JD
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:00 pm    Předmět: Re: DO na golden media spark reloaded Citovat

NO HDMU Enigma2 a golden spark GD990 se zadne soubory pro dalkove ovladani nemusi nahravat,tam ovladac funguje naprosto bez problemu i kdyz je mozne ze vyrobce uvedl na trh zase najaky novy ovladac,no zde jsou dva soubory,ktere jsou urcene prave jake firmare bude podporovat dalkove ovladani

http://upload.gsmobil.net/Edison%20Pingulux/Enigma2/firmware/HDMU%20Team/pinguluxplusremote_2/

tyto soubory obsahuji v podstate vsechny pouzivane dalkove ovladace pro spark,takze by to s nima melo fungovat...

nakopirujte soubory (nejdrive smazte puvodni soubory) do adresare:
evremote2 do /bin (zmenit atributy na 755)
lircd.conf do /etc

po te je nutny restart celeho prijimace....

costeno napsal:
Zdravím,mám prosbu,vlastním golden media spark reloaded,prijmač funguje bez problemy de sparku,nahral enigmu 2 včetně ti 2 soubory a nejsem schopen rozchodit novy dalkový ovladání,jsem schopen se dostat přes total commander přes FTP do prijmače ale nevím kde a jak změnt atributy na 755,prosím o pomoc.s pozdravem JD
costeno

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 5:19 pm    Předmět: Re: DO na golden media spark reloaded Citovat

admin napsal:
NO HDMU Enigma2 a golden spark GD990 se zadne soubory pro dalkove ovladani nemusi nahravat,tam ovladac funguje naprosto bez problemu i kdyz je mozne ze vyrobce uvedl na trh zase najaky novy ovladac,no zde jsou dva soubory,ktere jsou urcene prave jake firmare bude podporovat dalkove ovladani

http://upload.gsmobil.net/Edison%20Pingulux/Enigma2/firmware/HDMU%20Team/pinguluxplusremote_2/

tyto soubory obsahuji v podstate vsechny pouzivane dalkove ovladace pro spark,takze by to s nima melo fungovat...

lircd.conf do /etc

costeno napsal:

soubory jsem nakopiroval přes commander ,ale nevim jak změnit atributy na 755.děkuji
admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 5:57 pm    Předmět: Re: DO na golden media spark reloaded Citovat

Uz to tu taky nekolikrat bylo,ale fakt je ze najit to neni uplne jednoduche Smile,takze je to uplne jednoduche....dany soubor se oznaci cervene pravym tlacitkem na mysi,po te nahore-soubor-a hned prvni moznost je zmena atributu...no a presne se zaskrtne toto,po te se vse potvrdi stiskem OK:

costeno napsal:
admin napsal:

lircd.conf do /etc

costeno napsal:

soubory jsem nakopiroval přes commander ,ale nevim jak změnit atributy na 755.děkuji
costeno

PříspěvekZaslal: so listopad 02, 2013 9:42 pm    Předmět: Re: DO na golden media spark reloaded Citovat

admin napsal:
Uz to tu taky nekolikrat bylo,ale fakt je ze najit to neni uplne jednoduche Smile,takze je to uplne jednoduche....dany soubor se oznaci cervene pravym tlacitkem na mysi,po te nahore-soubor-a hned prvni moznost je zmena atributu...no a presne se zaskrtne toto,po te se vse potvrdi stiskem OK:

costeno napsal:
admin napsal:

lircd.conf do /etc

costeno napsal:

Mockrát vám děkuji,už to funguje,patří vám velké dík za pomoc.s pozdraven JD Smile
Star_Mann

PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2013 8:12 pm    Předmět: Pingulux a čisté Irdeto karta Citovat

Dobrý den ve spolek,
mám pinguluxe plus a s ním kartu výměna ICE, mám Oscam a vše nastaveno jak se tady píše někde na předchozí stránce.
Vše funguje jak má, ale mám problém, když tam dám kartu s čistým Irdetem, tak se mi nepodaří rozchodit vůbec nic (hrál jsem si s nastavením a různejma úpravama, ale tu čistou Irdeto kartu nerozchodím, ve sparku funguje OK). Už nevím co s tím.

Jinak mám právě dva přijímače Pinguluxe, jeden plus a jeden starší a dvě karty jedna ICE, ta je OK a jedna čisté Irdeto a ta mi jde pouze ve sparku.

Poraďte, jak to nastavit aby chodila a nebo jak nastavit sdílení.

Jo ještě jsem si vzpomněl, když tam dám tu Irdeto kartu a kouknu do Enigmy do nastavení Softcam Control, tak mi to tam u Oscamu píše "No ECM infos"
Mám nejnovější Enigmu od HDMU a používám ty univerzální upravený soubory z předchozí stránky a Oscam 7266 pro Irdeto 2 karty.

Děkuji za jakékoliv info
Star_Mann
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

Přejdi na: