Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

EMU Skylink
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Cry*tow*rks (Irdeto)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
boy



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 540

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 10:09 am    Předmět: Citovat

já si myslím,že ti,co tomu trochu rozumí ví...,jinak jak píše "Lemon",provedl jsem úpravu a vše je O.K... Laughing
_________________
DM500s,P6010,Illusion m5 combo,Xtrend6000,Xtrend 9200,Octagon 8008 sf/mini-motor Digipower,parabola 80cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemon



Založen: 22.1.2006
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 12:33 am    Předmět: Citovat

Otazka byla polozena tak, aby na ni odpovidal jen ten, kdo vi, proc to hledam.... v kazdem pripade uz je to poresene, kdyby nekdo potreboval *.ini tak pm. Ale da se to "uplacat za chvili"
admin napsal:
Otazka znela moc vseobecne....karet je na trhu celkem hodne ani z toho se neda moc usoudit pro jakou je to kartu...respektive jaky typ karty....

Lemon napsal:
Odpovim si sam:
Takze pro ty co......

0533 - CT1_CT2

053A - CT4_CTHD

0549 - PRIMA_ALL

0554 - BARRANDOV

0557 - NOVA_ALL

0578 - STV_ALL

0582 - MARKIZA_ALL

0589 - JOJ_ALL

Jo a pozor!!!! Status "0B"

_________________
no, a pak sem vzal kladivo a už to nešlo vůbec Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemon



Založen: 22.1.2006
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 12:36 am    Předmět: Citovat

boy napsal:
já si myslím,že ti,co tomu trochu rozumí ví...,jinak jak píše "Lemon",provedl jsem úpravu a vše je O.K... Laughing

Ano, asi tak Smile V kazdem pripade tech zmen bude vic:-( , tohle je v eteru taky pro 0D03 :
5230
5245
5247
5279
5232
5231

_________________
no, a pak sem vzal kladivo a už to nešlo vůbec Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lemon



Založen: 22.1.2006
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 12:42 am    Předmět: Citovat

Jo, jeste jsem zapomel na

CHID: 1392 a 1771 pro 0D96+0624 , ale k tomu uz nebudu vic psat ani PM Smile

_________________
no, a pak sem vzal kladivo a už to nešlo vůbec Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 4:41 am    Předmět: Citovat

Trosku jsem to zkoumal a ChId 5230 je standartni zapis treba pro CT1..ovsem aby stara cryptoworks karta 0D03 dekodovala je jeste potreba status 0B,neco podobneho plati i u ICE a Irdeto2...

Lemon napsal:
boy napsal:
já si myslím,že ti,co tomu trochu rozumí ví...,jinak jak píše "Lemon",provedl jsem úpravu a vše je O.K... Laughing

Ano, asi tak Smile V kazdem pripade tech zmen bude vic:-( , tohle je v eteru taky pro 0D03 :
5230
5245
5247
5279
5232
5231
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomahawk



Založen: 8.2.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

Ku**a chlapi pište si to PM. Za chvíli to zase típnou, když se budete každej ventilovat. To se profláknul ten timebug na ICE a už se mění gkey. Jestli tady budete blbě kecat, tak vám zarazí i to taktování. Ten systém má ohromné možnosti, jedním kliknutím to upgradnou a máme všichni po piči.

Jinak prosím admina, aby to smazal. Včetně těch CHIDů na ICE Díky.

[quote="Lemon"]Jo, jeste jsem zapomel na

CHID: 1392 a 1771 pro 0D96+0624 , ale k tomu uz nebudu vic psat ani PM :-)[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 7:59 pm    Předmět: Tom a Hawk Citovat

Pane Tom a Hawk, obavam se, ze to nebude vubec nic tajneho, na kazde karte jsou nejake zapisy. CW, ICE, Irdeto... Jak pises "Time bug" tak to bylo jen "promo" na to aby si co nejvice lidi koupilo karty za hotove, tim si provider setril vlasni penizky a pokud to nevis, tak premie vysilal stejne pro jednoho abonenta tak pro 1 Mega abonentu... Samo sebou to pak vzalo za sve, az mela spousta lidi nakoupino karticky za hotove... Never, ze by neco vylezlo bez vedomi a cileneho rizeni providerem... To snad kazdy co se o tuto problematiku zajima nejaka leta jiz vi a nedela si z toho vrasky... Bude hur, ver mi... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 8:21 pm    Předmět: Citovat

ja si taky myslim,ze ChId neni nic neverejneho,vzdyt si to kazdy kdo ma kartu a dane predplatne sam muze podivat jaky Product a od kdy do kdy maji na karte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lemon



Založen: 22.1.2006
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 7:40 pm    Předmět: Re: Tom a Hawk Citovat

nalimek napsal:
Pane Tom a Hawk, obavam se, ze to nebude vubec nic tajneho, na kazde karte jsou nejake zapisy.
CW, ICE, Irdeto... Jak pises "Time bug" tak to bylo jen "promo" na to aby si co nejvice lidi koupilo karty za hotove, tim si provider setril vlasni penizky a pokud to nevis, tak premie vysilal stejne pro jednoho abonenta tak pro 1 Mega abonentu... Samo sebou to pak vzalo za sve, az mela spousta lidi nakoupino karticky za hotove... Never, ze by neco vylezlo bez vedomi a cileneho rizeni providerem...



Přesně tak, CHIDy jsou v podstatě veřejné informace, to že někdo tahle data ve spojení s jinými využije nebo zneužije je věc druhá. Když si koupím kudlu, taky ze mě není automaticky vrah Sad
Nalimku, vidíš to moc černě, já třeba náhodou vím, že něco "vylezlo" a provider na tom nemá prachmalou zásluhu, tím jsem si jistý.

To snad kazdy co se o tuto problematiku zajima nejaka leta jiz vi a nedela si z toho vrasky... Bude hur, ver mi... Laughing Laughing Laughing

_________________
no, a pak sem vzal kladivo a už to nešlo vůbec Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 6:27 pm    Předmět: Citovat

Tak uz se nam to opet redukuje k 1.4.2013 dojde k vypnuti HDTV kanalu u CSlink karet a u skylink cryptoworks karet ID:0D03 timto krokem tyto kanaly prestanou fungovat i v emulaci,to se tyka kanalu ČT 1 HD, ČT sport HD, Prima Family HD a Nova HD ,kanal Prima Family HD funguje ve starem systemu jenom na kartach CSlink,takze v emulaci stejne nefungoval,na druhou stranu Prima HD neni v zasade HDTV vysilani,to se tyka i kanalu Mariza HD,ten take v emulaci nefungoval...tak nebo tak kanaly nebudou pristupne ani na starych oficialnich kartach Cslink a skylink,zakaznik pokud chce tyto kanaly dale prijimat si musi poridit kartu Skylink vymena (M7) ,kdo si predplati nektery ze balicku skylink na 6,nebo 12 mesicu tomu skylink posle kartu vymena zdarma.
Jenom pro upozorneni,vypnuti se tyka vsech karet CSlink starych Cryptoworks system:0D0F a novych Irdeto2 ID:0666 a starych karet skylink system ID:0D03 a 0D70 ,programy budou dostupne ka kartach Skylink ID:0D96 coz je skylink vymena (M7) tyto karty emuluji system cryptoworks a samotne dekodovani je jiz Irdeto2 tedy funguji ve vetsine stavajicich prijimacu cryptoworks,krome toho maji jeste providera 0624 tedy funguji i ve cteckach Irdeto2 a pak samozrejme na novych kartach Irdeto2 system ID:0624.
Vypnuti se v zadnem pripade netyka karet skylink ICE cryptoworks (Vymena,M7) system ID:0D96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2013 6:32 am    Předmět: Chlapci ze SKY linku Citovat

Chlapci z teto platformy budou mit zase o neco klidnejsi spani... Kazde ranko pod polstarem vice penizku... Uzasne... Rekl bych zlaty dul... Laughing

To snad kazdy, kdo se o tuto problematiku zajima nejaka leta vi a nedela si z toho vrasky... Bude hur, verte mi... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2013 7:24 pm    Předmět: Re: Chlapci ze SKY linku Citovat

No fakt je to,ze nove karty Skylink Standart M7 sice stoji cca do 500Kc,ale za to je to jenom opravdu jak se rika zelezo bez jakekoliv aktivace,snad jenom promo,kter funguje na kazde nove karte na starych to bylo 20 dni,tak nebo tak na tuto kartu je nutne uhradit poplatek 999Kc za registraci s timto poplatkem v ramci promo dostaneme dva mesice full predplatneho zdarma,pak je nutne bud zaplatit servisni poplatek s tim budeme prijimat zakladni balicek programu (Digital) ,nebo si preplatit nejaky extra balicek s tim nam automaticky bude fungovat i balicek digital vyhodne je predplaceni kanalu Film Europe za 50Kc/mesic ,kdyz balicek digital stoji 29Kc/mesic,pak tu jsou nove karty Skylink vymena M7,ty slouzi jako klasicke karty vymena na vymenu stavajicich skylink cryptoworks karet a CSlink karet,cena teto karty je cca 350Kc,ale ani na ni neni predplacen zadny servisni poplatek,za to u stavajici skylink standart HD karty,ktera sice mela stat 2200Kc,ale dala se poridit za cenu kolem 1400Kc,bylo standartne 2 mesice promo full a k tomu jeste predplacen servisni poplatek na 2 roky dopredu u klasickych vymena karet u kterych byla cena kolem 550Kc byl preplacen servisni poplatek na 1 rok,tedy nove karty nejsou moc vyhodne pro nove uzivatele krome staleho vyhrozovani omezeni sluzeb zavedenim ruznych prvku,ktere lepe zabezpecit sluzby skylinku nedela dobry dojem na uzivatele,nove je tu alternativa a to jsou karty T-Mobile ICE ,tyto karty jsou systemu ICE cryptoworks,takze jsou pouzitelne i pro prijimace s dekoderem cryptoworks,tak i irdeto2 a pozor za balicek zakladnich kanalu (digital) se neplati zadny servisni poplatek,cena karty je cca kolem 1300Kc se da urcite bezproblemu poridit,T-Mobile ICE karta je neco podobneho jako je treba karta blesk mobil,kdy se pro vyuzivani sluzeb pouziva stejna sit,to je neco podobneho u T-Mobile ICE satelitni karty,zde se pouziva sit Skylinku.


nalimek napsal:
Chlapci z teto platformy budou mit zase o neco klidnejsi spani... Kazde ranko pod polstarem vice penizku... Uzasne... Rekl bych zlaty dul... Laughing

To snad kazdy, kdo se o tuto problematiku zajima nejaka leta vi a nedela si z toho vrasky... Bude hur, verte mi... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nalimek



Založen: 11.3.2007
Příspěvky: 581

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 8:42 am    Předmět: Karty ICE Citovat

Faktem zustava, ze kdyz se to v konecnem dusledku spocita, tak zakaznik plati stale vic a vic... Nehlede o nutnost zakoupeni Irdeto prijimace Exclamation coz neni levna zalezitost. Otazkou zustava stazeni karet ICE vymena z prodeje Exclamation Mozne jsou dve zakladni varianty tohoto pocinani. Rezervace zbytku techto karet pro "chronicke nemenice" a nebo si je provider vedom jejich kvalit pro zakaznika Exclamation At je tak ci tak, je to velmi zajimava hra o velmi zajimave penize... Laughing Exclamation

Jako dalsi genialni tah providera musim ohodnotit "domrdani" PINu na vsech kartach... ktery byl v inulosti 0000 Exclamation Jsou to ale hlavy mazane... Laughing


Naposledy upravil nalimek dne pá březen 22, 2013 12:50 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
odalv



Založen: 12.11.2009
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 11:56 am    Předmět: Citovat

a nebo si je provider vedom jejich kvalit pro zakaznika ??? na mně píšete moc věděcky, chce to trochu více polopaticky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 3:26 pm    Předmět: Citovat

Zadne stazeni karet ICE nebude toho se zakaznici bat rozhodne nemusi dojde ke stazeni starych karet cryptoworks a tim odpojeni povidera 0D03 konec emulace a samozrejme i karet CSlink 0D0F stary cryptoworks a 0666 Irdeto2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Cry*tow*rks (Irdeto) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní