Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

CZ/SK Archivy rucni instalace a obecne informace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
boy



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 540

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 6:37 am    Předmět: Citovat

není to tebou, prima play nefunguje všeobecně....ani mě.... Laughing
_________________
DM500s,P6010,Illusion m5 combo,Xtrend6000,Xtrend 9200,Octagon 8008 sf/mini-motor Digipower,parabola 80cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 4:02 pm    Předmět: Citovat

to byl opravdu spatne pochopeno ten soubor shortcuts.xml,ktery ma nulovou velikost zpusobuje zasadni chybu celeho pluginu CZ/SK Archiv jinak tento soubor v nekterych adresarich normalne je ale nema nulovou velikost pokud jde o repozitar PrimaTV tak ten ceka na opravu ja uz jsem o tom psal oprava je v tomto pripade zbytecna,ale je nutny uplne novy repozitar pro plugin kodi je uz k dispozici na opravu pluginu CZ/SK Archiv se zatim ceka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dino



Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 4:37 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
to byl opravdu spatne pochopeno ten soubor shortcuts.xml,ktery ma nulovou velikost zpusobuje zasadni chybu celeho pluginu CZ/SK Archiv jinak tento soubor v nekterych adresarich normalne je ale nema nulovou velikost pokud jde o repozitar PrimaTV tak ten ceka na opravu ja uz jsem o tom psal oprava je v tomto pripade zbytecna,ale je nutny uplne novy repozitar pro plugin kodi je uz k dispozici na opravu pluginu CZ/SK Archiv se zatim ceka...



Dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 11:20 pm    Předmět: Citovat

jeste jedna oprava pokud ani po smazani shortcuts.xml nebude program CZ/SK Archiv spraven fungovat...

Pokud i pres tento navod neni mozne spustit plugin CZ/SK Archiv (zelena obrazovka a restart GUI) je nutne jeste smazat soubor v usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSK/ ,ktery se jmenuje categories.xml a ktery podobne jako shortcuts.xml ma nulovou velikost po tomto smazani bude plugin CZ/SK Archiv fungovat normalne.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pivas5



Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 6:09 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
to byl opravdu spatne pochopeno ten soubor shortcuts.xml,ktery ma nulovou velikost zpusobuje zasadni chybu celeho pluginu CZ/SK Archiv jinak tento soubor v nekterych adresarich normalne je ale nema nulovou velikost pokud jde o repozitar PrimaTV tak ten ceka na opravu ja uz jsem o tom psal oprava je v tomto pripade zbytecna,ale je nutny uplne novy repozitar pro plugin kodi je uz k dispozici na opravu pluginu
CZ/SK Archiv se zatim ceka...


mě se nepodařilo zprovoznit archív cz/sk na kodi,po spuštění nasleduje restart,mám Xpeed LX3,jde to vůbec,nebo něco dělám blbě,díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 4:18 am    Předmět: "KODI" Enigma2 Citovat

Ano Kodi Direct pro Enigma2 MIPS Broadcom je k dispozici verze "3" ja jsem si s tim hral na Xtrend ET8000 na OpenPLi zkousel jsem i jine firmware u vsech tento plugin fungoval stejne co se tyka samotneho spusteni s tim nebyl problem pokud je okamzity restart pri spusteni chybova hlaska bude k dipozici /tmp adresari staci se podivat co plugin potrebuje pro svou funkci me se podarilo zprovoznit na Enigma2 Kodi Direct v2 repozitar "Prima TV,Markiza TV,JOJ TV,Sport 5" nepodarilo se me spustit repozitar "Befun a Sosac" ostatni jsem netestoval co se tyka stability tak ta neni nic moc Kodi Direct v3 ma lapsi stabilitu,ale u nej nejde obraz u Prima repozitare jen zvuk,lepsi by bylo predelat samotne repozitare,ktere jsou psane v Python pro plugin CZ/SK Archiv ono to zase neni tak moc slozite...jsou tam male zmeny pro KODI...ja predpokladam ze stejne za par dni bude k dispozici upravena verze repozitare pro CZ/SK Archiv,ale urcite pro nejakeho prumerneho programatora co ovlada Python by to byla prace na par minut....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pivas5



Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 9:42 am    Předmět: Re: "KODI" Enigma2 Citovat

admin napsal:
Ano Kodi Direct pro Enigma2 MIPS Broadcom je k dispozici verze "3" ja jsem si s tim hral na Xtrend ET8000 na OpenPLi zkousel jsem i jine firmware u vsech tento plugin fungoval stejne co se tyka samotneho spusteni s tim nebyl problem pokud je okamzity restart pri spusteni chybova hlaska bude k dipozici /tmp adresari staci se podivat co plugin potrebuje pro svou funkci me se podarilo zprovoznit na Enigma2 Kodi Direct v2 repozitar "Prima TV,Markiza TV,JOJ TV,Sport 5" nepodarilo se me spustit repozitar "Befun a Sosac" ostatni jsem netestoval co se tyka stability tak ta neni nic moc Kodi Direct v3 ma lapsi stabilitu,ale u nej nejde obraz u Prima repozitare jen zvuk,lepsi by bylo predelat samotne repozitare,ktere jsou psane v Python pro plugin CZ/SK Archiv ono to zase neni tak moc slozite...jsou tam male zmeny pro KODI...ja predpokladam ze stejne za par dni bude k dispozici upravena verze repozitare pro CZ/SK Archiv,ale urcite pro nejakeho prumerneho programatora co ovlada Python by to byla prace na par minut....

kodi jako takový spustit jde,např.youtube funguje,ale jakmile se pokusím spustit nějaky z českých programů následuje restart
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2016 10:16 pm    Předmět: Citovat

do adresare /script je nutne nahrat podporu pro ceske repozitare tj.

script.module.dmd-czech.common
script.module.stream.resolver
script.module.demjson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pivas5



Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 9:00 am    Předmět: kodi Citovat

admin napsal:
do adresare /script je nutne nahrat podporu pro ceske repozitare tj.

script.module.dmd-czech.common
script.module.stream.resolver
script.module.demjson


prosím tě kde je možný si ty scripty stáhnout?Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivas5



Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 3:04 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
do adresare /script je nutne nahrat podporu pro ceske repozitare tj.

script.module.dmd-czech.common
script.module.stream.resolver
script.module.demjson


tak už jsem to zprovoznil,moc mi toho sice nejde,už nedochází k restartu,ale většina programů(nova,prima)se načítá asi neustále a obraz se nespustí.Třeba později to doladí.Díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2016 10:58 pm    Předmět: Citovat

Repozitra Prima TV se me podarilo rozebehnout jak jsem psal na v2 ale neni to moc stabilni na v3 to je stabilni ale jde jenom zvuj neni obraz...urcite se to casem doladi porad jsou nove dalsi verze,ale urcite by spis stalo za to upravit repozitare pro CZ/SK Archiv....

pivas5 napsal:
admin napsal:
do adresare /script je nutne nahrat podporu pro ceske repozitare tj.

script.module.dmd-czech.common
script.module.stream.resolver
script.module.demjson


tak už jsem to zprovoznil,moc mi toho sice nejde,už nedochází k restartu,ale většina programů(nova,prima)se načítá asi neustále a obraz se nespustí.Třeba později to doladí.Díky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pivas5



Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2016 6:05 pm    Předmět: Citovat

včera jsem na Xpeed LX3 dal aktualizaci Kodi,příjímač se seknul a restartoval a Kodi přestalo fungovat.Co stím,smazat a znova instalovat,nebo je i jiná možnost?Díky za každou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 4:14 am    Předmět: Citovat

Myslim ze ted instalovat KODI do Enigma2 prijimace je nesmysl jak jsem psal cele to neni vubec stabilni....nektere repozitare funguji a nektere ne a ty co funguji,tak i ty nejsou stabilni doporucuji pres cervene tlacitko odinstalovat a dat klasicke CZ/SK Archiv 0.72 oni na nej vychazeji porad aktualizace treba "sosac" byl vcera aktualizovan....uz jsem o tom psal stalo by za to se naucit upravovat KODI repozitare na plugin CZ/SK Archiv....

pivas5 napsal:
včera jsem na Xpeed LX3 dal aktualizaci Kodi,příjímač se seknul a restartoval a Kodi přestalo fungovat.Co stím,smazat a znova instalovat,nebo je i jiná možnost?Díky za každou radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 2:43 am    Předmět: archivczsk_0.72-beta-8 "Prima Play" Citovat

Po nejakem case je tu opet nova verze oblibeneho pluginu CZ/SK Archiv pro prijimace se systemem Linux Enigma2 tentokrat ma cislo 8 s toutou novou ver. je tu take oprava repozitare Prima Play takze pokud mate zajem o tento repozitar je nunte nejdrive smazat starsi plugin CZ/SK Archiv a nainstalova tento novy po nainstalovani vas program vyzve na update repozitare Prima Play po restartaru GUI vam bude tento repozitar opet k dispozici. Tento novy repozitar najdete na tomto http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/CZ_SK_Archiv/archivczsk_0.72_new/ odkazu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dino



Založen: 28.11.2005
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 7:06 pm    Předmět: Re: archivczsk_0.72-beta-8 "Prima Play" Citovat

admin napsal:
Po nejakem case je tu opet nova verze oblibeneho pluginu CZ/SK Archiv pro prijimace se systemem Linux Enigma2 tentokrat ma cislo 8 s toutou novou ver. je tu take oprava repozitare Prima Play takze pokud mate zajem o tento repozitar je nunte nejdrive smazat starsi plugin CZ/SK Archiv a nainstalova tento novy po nainstalovani vas program vyzve na update repozitare Prima Play po restartaru GUI vam bude tento repozitar opet k dispozici. Tento novy repozitar najdete na tomto http://upload.gsmobil.net/Linux%20Plugins/CZ_SK_Archiv/archivczsk_0.72_new/ odkazu.
dopoledne to jelo tet to pise neco o atributech dekuji za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Strana 4 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní