Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Samovolné vypínání a zapínání přístroje Xtrend ET4000

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2016 9:55 pm    Předmět: Samovolné vypínání a zapínání přístroje Xtrend ET4000 Citovat

Ahoj,
přístroj se začal samovolně po zapnutí vypínat a zapínat. Po nějaké době se vše uklidní a zůstane zapnutý. Po vypnutí se zase po chvilce zapne.
Řešil jste někdo něco takového?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2016 10:17 pm    Předmět: Citovat

Ja bych v menu u pluginu zkusil v menu vypnout "webif" kdyby to nepomohlo pak bych zkusil odpojit prijimac od Ethernetu, mozna se do boxu mohl pripojit nekdo jiny ja samozrejme nevim jak je prijimac pripojen do site jestli je primo na pevnou IP adresu, nebo pres nejaky router pokud je router treba wifi jaka je jeho bezpecnost....? Pokud by toto nepomohlo pak klasika preinstalovani prijimace....teoreticky by jeste mohlo byt vadne tlacitko zapnuti/vypnuti na celnim panelu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
clip



Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2016 3:05 pm    Předmět: Citovat

Webif jsem vypnul a stále stejné, připojení mám na síť přes router po kabelu. Heslo wifi mám dostatečně silné kombinace malých a velkých písmen a číslic cca 35 znaků. Proto nepředpokládám, že se někdo připojuje zvenčí. Přeinstaloval jsem přijímač a drobné zlepšení tam je. Ta frekvence zapínání a vypínání ( do režimu standby ) není tak častá. Ale stále trvá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 19, 2016 4:36 pm    Předmět: protokol SAMBA, FTP a Telnet Citovat

no pokud jde o zabezpeceni tak krome webif:80 je tu jeste telnet:23, FTP:21 a SAMBA bohuzel u samba protokolu je vzdy po nahrani noveho firmare pristupny adresar "root", prava umoznuji menit vsechny soubory (mazat, pridavat, upravovat), pres TELNET je mozna uplna sprava prijimace startovat, zavirat aplikace... heslo se da snadno zmenit treba prave pres sambu staci upravit soubor "passwd" a snadno se da po te dostat do FTP, telnet.... takze rozhodne nestaci zabezpecit jenom webif, pokud se to zlepsilo nahratim noveho firmware to si nemyslim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktoska



Založen: 23.6.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2021 10:15 am    Předmět: Citovat

Mě se začal čas od času sám od sebe taky zapínat po koupi nové OledPhillips satelit ze standby.Mám propojení se sat a recieverem přes HDMI.Všude mám aktivován CEC.Zapínám a vypínám vše jedním DO.U původní LED Phillips to nedělalo a nyní to dělá.Když sat vypnu(ne standby),tak se to nikdy nezapne,jen musí při zapnutí čekat,než se mi to nabootuje.Když to vypnu do standby,tak mi to třeba tři čtyři dny nedělá a pak mi to udělá klidně 2x za noc.Vždycky kdyžnse to samo zapne,tak mi tam rovnou naskočí nabídka menu nastavení.Mám Opendroid 7.0.Pravda je ,že mám nainstalovaný Dreamplayer na mobilu i v druhé telce v ložnici.Ale to mám vypnutý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ostatní přijímače a pluginy Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní