Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní
Obsah fóra satelit satelit
forum vyjadřuje názory uživatelů gsmobil.net s tímto forem nemá nic společného
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 
Novinka od německého výrobce Octagon nejlevnější přijímače Enigma2.

Octagon sf 8008 4K a OpenDroid 7.0

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
viktoska



Založen: 23.6.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2020 6:02 pm    Předmět: Octagon sf 8008 4K a OpenDroid 7.0 Citovat

Přes on-line nahrávání image v recovery menu jsem v multibootu nahrál na zkoušku image Opendroid 7.0,který tam byl v seznamu nabídky.Učinil jsem tak proto že jsem někde na netu četl poznámku o tom,že na něm dobře funguje Kodi.Dost lidí si stěžuje,že mu streamy v Kodi chodí trhaně.Vzhledem k tomu že Octag.8008 není ohledně hardware až zase takové ořezávátko mi přišlo divné že na mém Phillipsu v telce na Androidu to chodí lépe.Po první zkoušce to jde ok.Jedná se o Kodi Leila 18....17 ctka chodila bez problémů.
Podstata je,že to na Octu nahrát lze.Pravděpodobně by to mělo jít na všechny Hisilikony s trochu větší pamětí a multibootem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2020 1:10 am    Předmět: Citovat

To je zajimava informace, jinak KODI obecne na Octagon SF8008 funguje perfektne na v18.6 na 18.7 a 18.8 bylo prave to kousani a dokonce to na nekterych repozitarech uplne vypadlo do zakladniho menu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktoska



Založen: 23.6.2008
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2020 6:11 am    Předmět: Citovat

Dokonce mi přijde Opendroid celkově rychlejší. Hlavně přepínání programů. Jedu ho zatím v multibootu. Akorát se mi nedaří udělat zálohu image. Vyhodí mi to error.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2020 2:39 pm    Předmět: Citovat

No ja jsem ji take testoval, KODI funguje i na verze 18.7 nahoru, ale prece jenom drobne trhani obrazu (nebylo to plynule) jsem u nekterych videosouboru pozoroval. Je zajimave, ze Opendroid patri do skupiny oe-alliance, stejne jako treba OpenATV.... Zkousel jsem i uprave teto Image a vse jde celkem v pohode, takze moza vyjde casem uprava gsmobil, podstatna je ale zaloha, ta musi samozrejme fungovat....

viktoska napsal:
Dokonce mi přijde Opendroid celkově rychlejší. Hlavně přepínání programů. Jedu ho zatím v multibootu. Akorát se mi nedaří udělat zálohu image. Vyhodí mi to error.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admin
Site Admin


Založen: 14.10.2004
Příspěvky: 4489
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2020 2:17 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si s danou Image trosku pohral, dobra zprava je ta, ze jde v pohode upravit, odstranit slozity infopanel modre a zelene tlacitko, upravit software manager aby vse komunikovalo s aktualizacnim serverem. Pokud jde o zalohu Image, tak ta funguje naprosto bezproblemu. Zatim Image Opendroid k dispozici pouze pro prijimace Octagon SF8008, pro verzi mini neni. V kratke dobe bude urcite tato Image v online podpore.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra satelit -> Ferguson Octagon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Skylink | Freesat | PODPORA | Servis Elektroniky | Satelitní Obchod | Hlavní